Гройсман хоче розпочати нову програму співпраці з МВФ після завершення нинішньої
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що хотів би розпочати нову програму співпраці з Міжнародним валютним фондом після завершення нинішньої програми
Очевидно, що може виникнути потреба нової програми.
Про це він сьогодні сказав журналістам на брифінгу в Лондоні, передає УНН.
"Ми маємо сьогодні програму, яку маємо виконувати, яку маємо завершити. Очевидно, що може бути потреба нової програми. І я, як Прем’єр-міністр, хотів би розпочати після завершення цієї нову програму співпраці (з МВФ – ред.)", - наголосив В.Гройсман.