Пульс дня
Історичне фото: в мережі з’явилося перше селфі Лукашенка
Перше селфі білоруського президента Александра Лукашенка з'явилось в мережі
Фото з керманичем Білорусі виклала на своїй сторінці в Instagram донька одного з найбагатших білоруських бізнесменів
Олександр Лукашенко та блогер vikki_by зробили спільне селфі під час Парламентської асамблеї ОБСЄ в Мінську, повідомляє 24 Канал.
Фото з керманичем Білорусі виклала на своїй сторінці в Instagram донька одного з найбагатших білоруських бізнесменів – Вікторія Рачицька-Кареліт. Її чоловік Марк працює у віденському офісі ОБСЄ.
І хоч жінка уже закрила доступ до своєї сторінки, це фото встигли зберегти.