«Динамо» віддає в оренду волинянина Оріховського
Починав займатися футболом у Володимирі-Волинському
21-річний півзахисник київського «Динамо» Павло Оріховський, який починав займатися футболом на Волині – у Володимирі-Волинському – найближчих півроку проведе в оренді, повідомляє Champion.
У минулому сезоні Павло дебютував за першу команду і провів за неї 4 матчі (1 забитий м'яч) в Прем'єр-лізі і 2 гри в Лізі чемпіонів.
У минулому сезоні Павло дебютував за першу команду і провів за неї 4 матчі (1 забитий м'яч) в Прем'єр-лізі і 2 гри в Лізі чемпіонів. Проте закріпитися в основі не зумів, і було прийнято рішення, враховуючи те, що рівень дубля він давно переріс, дати йому можливість отримати ігрову практику на більш високому рівні.
Нова команда Оріховського стане відома найближчим часом.