Як на Горохівщині поліцейські «збирають» мак
Цими днями працівники Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області виявили величенькі макові плантації і, звісно, відразу ж «зібрали» і знищили заборонений законом врожай
Леся ВЛАЩИНЕЦЬ
55-річна жителька села Галичан набралася клопоту через вирощені 420-ть маківок, які передбачливо обсадила кукурудзою. Перехитрити поліцейських не вдалося.
На присадибній ділянці мешканки с.Гектари полісмени нарахували …1521-у проблемну рослинку.
А ось на присадибній ділянці мешканки с.Гектари полісмени нарахували …1521-у проблемну рослинку. Можна уявити, як тепер кається 52-річва жінка, що не дослухалася до постійних застережень горохівських поліцейських не сіяти мак, але каяття – без вороття. Можливо, ці факти таки заставлять когось позбутися маку, а з ним і криміналу.