Українка здобула «золото» на міжнародних змаганнях з боротьби
У Варшаві триває три турніри із трьох видів боротьби
Тетяна Кіт перемогла у ваговій категорії до 55 кгілограмів.
У перший день Міжнародних змагань українська спортсменка Тетяна Кіт перемогла у ваговій категорії до 55 кгілограмів. Її колега по команді Алла Белінська (69 кілограм) виборола «бронзу», повідомляє Національний олімпійський комітет у Facebook.
У квітні Тетяна Кіт здобула «золото» чемпіонату Європи, перемігши француженку, італійку, азербайджанку та шведку.