Чоловік будує село з пластикових пляшок
Торо Робер Безу переїхав до Панами з Канади у 2012 році
За півтора року зібрав мільйон пляшок і тепер використовує їх для зведення осель інноваційним способом – в якості ізоляційного матеріалу всередині бетонних стін.
За життя людина використовує як мінімум 14 400 пластикових пляшок.
Такі споруди стійкі до землетрусів і не потребують встановлення кондиціонерів, у них завжди прохолодно.
Село матиме площу 33 гектари з виходом до океану, там будуть не тільки житлові будинки. Ця програма допомагає не лише навколишньому середовищу, а й місцевим жителям.
В обмін на пластикову тару Безу дає селянам рис і боби. Згідно зі статистичними даними, за життя людина використовує як мінімум 14 400 пластикових пляшок.