Фальсифікованим алкоголем з вінницьких гаражів торгували через Інтернет
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю і вилучили велику партію «готової продукції» і спирту
Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України, передає УНН.
У ДФС відзначили, що вартість вилученого - понад 2 млн грн
«В рамках проведення операцій «Акциз-2017» і розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України встановлено, що в одному з гаражних приміщень м. Вінниця здійснюється виробництво фальсифікованого алкоголю, який в подальшому реалізується в т.ч. через мережу Інтернет», - йдеться в повідомленні. За результатами обшуків, проведених у «виробничих» і «складських» приміщеннях і в транспортних засобах, які використовувались у протиправній діяльності, вилучено та передано на відповідальне зберігання 844 літра готового фальсифікату, розлитого в ємності різного об'єму, і 8,6 тис. літрів спирту, розлитого в поліетиленові бочки. Нагадаємо, як повідомляв УНН, за оцінками І.Товкача, ринок алкогольної продукції в Україні на сьогодні тінізований на 70%. За оцінками експертів ринку, саме невиправдано завищені акцизи на горілчані вироби стимулюють зростання виробництва сурогатної продукції в Україні. Додамо, нелегальний ринок алкоголю відбирає у держави близько 9 млрд грн.