Пульс дня
«Дубно – не Рівне»: у місті нанесли криву дорожню розмітку
Збагнути, як таке могло статися, доволі складно
До якої Європи наші люди хочуть з такими смугами?!
Дубенчани обурені нанесенням дорожньої розмітки у центрі міста. Кажуть, що таким чином і міська влада, і виконавці демонструють свою безвідповідальність, повідомляє ЧаРівне з посиланням на дубенчанку Ірину Хижняк.
«До якої Європи наші люди хочуть з такими смугами?!», – зазначає жінка.