Ото спека: на залізничних рейках можна… смажити яєчню!
Придніпровська залізниця повідомила про рекордну температуру колій
Залізничники Придніпровської магістралі зафіксували найвищу температуру рейок: + 51 °С.
Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-службу Придніпровської залізниці.
Відповідно до високих температур нагрілися і рейки.
«Практично на всій протяжності магістралі стовпчик термометра не перший день тримається на позначці 38-40 градусів. Відповідно до високих температур нагрілися і рейки. Найвища температура (+ 51 °С) спостерігається на станціях Дніпро, Кривий Ріг, Апостолове, Верховцеве», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в умовах тривалої аномальної спеки придніпровські залізничники вживають додаткові заходи безпеки, щоб гарантувати стабільний рух поїздів та вберегти працівників від негативного впливу високих температур.