Волинянин думав, що вкрали все. Але порядність ще ніхто не відміняв
25-річнийжитель села Ковбань Горохівського району виявив у себе в кишені пропажу гаманця, в якому були гроші, посвідчення водія і технічний паспорт на автомобіль, а також банківські картки
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
Найперше подумав, що гаманець украли у маршрутці, якою він доїхав на зупинку у селі Шклині, але відтак розшукав водія транспортного засобу.
Найперше подумав, що гаманець украли у маршрутці.
Чи сподівався чи ні, але перевізник відразу ж заспокоїв пасажира, що гаманець у нього.
Згубу повернув і про таку порядність, напевно, мріє кожен, хто потрапляє у схожі ситуації.