Курси НБУ $ 44.91 € 51.46

Ось вам і «Путін, пріді»: Росія вводить в Криму графіки відключення світла

А все спихають на спеку у 38 – 40 градусів Цельсія – мовляв, жителі активно користуються кондиціонерами

Росія вводить графіки тимчасового відключення електропостачання на південному березі Криму через перевищення допустимого навантаження на повітряній лінії «Сімферопольська – Ялта».



Причина: перевищення допустимого струмового навантаження.



Про це заявили в Міненерго Росії, повідомляє «Українська правда» з посиланням на «Интерфакс».


«6 серпня, о 10:33 за Москвою, віддано команду на введення графіків тимчасового відключення споживання в обсязі 8 МВт (...) в енергорайоні ПБК. Причина: перевищення допустимого струмового навантаження по ПЛ 110 кВ «Сімферопольська – Ялта». Інформація уточнюється», – зазначає відомство. Раніше на півострові встановилася спека в 38 – 40 градусів Цельсія, жителі активно користуються кондиціонерами.


Централізоване електропостачання Криму при сумарному споживанні близько 1280 МВт забезпечується за рахунок власної генерації (близько 195 МВт), генерації мобільних ГТеС (285 МВт) і перетікання потужності з боку ОЕС Півдня по енергомосту (до 800 МВт).

Telegram Channel