Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Гетьте, думи, поразки осінні – ​вже настала пора перемог?

Андрій Яковлєв — ​захисникам команди-суперника: від «46-го» втік — ​і від вас, «п’ятий» із «сьомим», утечу!

Фото fcvolyn.net.

Лесі Українці було б знову не соромно за здобутий земляками результат на футбольному полі

Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 9–й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Балкани» (Зоря) — ​4:2 (1:0 — ​Хагназарі Сіаваш 5 хв;1:1 — ​Сергій Герасимець, 7 хв; 2:1 — ​Міха Горопевшек, 15 хв; 3:1 — ​Денис Кожанов, 28 хв; 4:1 — ​Андрій Яковлєв, 70 хв (з пенальті); 4:2 — ​Руслан Паламар, 83 хв (з пенальті).

16 вересня 2018 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1200 глядачів. Головний — ​суддя — Олександр Афанасьєв (Харків).

На поєдинок із «Балканами» гравці «Волині» виходили, немов на останній бій. Адже цій зустрічі передувало дві дошкульні поразки в першості (0:5 від СК «Дніпро–1» та 2:4 від «Оболоні–Броваря») та ще й «всуху» програний «товарняк» ФК «Львів» — ​0:4! Три поразки із загальним рахунком 2:13 — ​це якщо не повна ганьба, то усе ж щось дуже близьке до цього!

Тож і вболівальників на «Авангарді» в матчі з «Балканами», порівняно з попередніми поєдинками, помітно поменшало…

Та ще й дошкульний виїзний програш «червоно–білих» минулого сезону «Балканам» із рахунком 0:5 додавав поєдинку пікантності.

Одним словом, підопічним Андрія Тлумака треба було виходити на поле і доводити, доводити, доводити!

До речі, стартовий склад лучан, порівняно з матчем сьомого туру з «броварями» (у восьмому «Волинь» не грала), зазнав суттєвих змін — ​на поле вийшло аж п’ять «нових» футболістів! Зокрема, у воротах Богдана Когута замінив Віталій Неділько.

Почали господарі справді хвацько. Вже на п’ятій хвилині Хагназарі Сіаваш, виведений на прекрасну ударну позицію Денисом Кожановим, відправляє м’яча в сітку воріт.

Проте заледве минуло дві хвилини — ​і ми пропускаємо у відповідь… Та ще й якого! Сергій Герасимець ударом головою (!) відправляє м’яча «за комірець» Віталію Недільку. Нагадаємо, що в попередньому матчі першості й Богдан Когут пропустив гол у такий прикрий для голкіперів спосіб… Ну от хоч бери і прив’язуй воротарів «Волині» до штанги, аби не виходили «гуляти» з рамки воріт аж надто далеко!

Ну от хоч бери і прив’язуй воротарів «Волині» до штанги, аби не виходили «гуляти» з рамки воріт аж надто далеко!

Проте вже на 15–й хвилині «Волинь» знову виходить уперед, а ще за чверть години Денис Кожанов ударом зі штрафного доводить рахунок до 3:1, а свій бомбардирський ужинок — ​до шести голів!

Ну а коли всередині вже другого тайму «Волинь» ще й заробила право пробивати пенальті й Андрій Яковлєв відкрив лік своїм забитим м’ячам цього сезону, багатьом здалося, що справу зроблено — ​і три очки в нас у кишені!

Щоправда, підопічні Андрія Тлумака вирішили трохи полоскотати нерви своєму наставникові та всьому «червоно–білому» вболівальницькому товариству. Вони заробили пенальті у відповідь, а Руслан Паламар не схибив. Проте на більше гостей не вистачило: «Волинь» перемогла 4:2 (дзеркально повторивши рахунок попереднього матчу першості з «Оболонню–Броварем»).

Лучани піднімаються на третю сходинку турнірної таблиці (маючи таку ж кількість утрачених очок — ​шість — ​як і СК «Дніпро–1» та «Колос»).

23 вересня на «Волинь» — ​у рамках десятого туру — ​чекає дуже непростий виїзд до «Інгульця» з Петрового.

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Слава Богу, що ми зробили висновки, розібралися в наших помилках…

Бо причиною поразок у попередніх матчах вважаю самозаспокоєння деяких гравців. Але це людський фактор, і ми від нього нікуди не подінемося. Проблема була в тому, що ми десь невчасно зреагували на ті моменти, можливо, потрібно було зробити якийсь струс. Однак, слава Богу, що ми вже з цього вийшли і будемо рухатися вперед».

Результати 8–го туру: «Колос» — ​«Гірник–Спорт» — ​5:2; «Миколаїв» — ​«Рух» — ​3:1; «Оболонь–Бровар» — ​«Суми» — ​0:2; «Бал­кани» — ​«Агробізнес» — ​0:0; «Інгулець» — ​«Металіст 1925» — ​1:0; «Авангард» — ​«Дніпро1» — ​1:2; «Прикарпаття» — ​«Зірка» — ​7:1; «Волинь» не грала через зняття зі змагань «Кобри».

Результати 9–го туру: «Гірник–Спорт» — ​«Миколаїв» — ​0:1; «Дніпро1» — ​«Оболонь–Бровар» — ​1:3; «Рух» — ​«Авангард» — ​3:3; «Зірка» — ​«Колос» — ​0:2; «Металіст 1925» — ​«Прикарпаття» — ​2:0; «Агробізнес» — ​«Інгулець» — ​1:2; «Волинь» — ​«Балкани» — ​4:2; «Суми» відпочивали через зняття зі змагань «Кобри».

15 «Рух» (Винники) 8 0 2 6 6-16 2

У списку бомбардирів лідирують Станіслав Куліш (СК «Дніпро–1») — ​6 голів (1 — ​із пенальті), Денис Кожанов («Волинь») — ​6 (3).