Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Покровський дотримав слова: гроші для атовців уже на рахунку міськради

Волинь-нова

Покровський дотримав слова: гроші для атовців уже на рахунку міськради

Депутат Луцької міської ради Андрій Покровський (на фото), який пообіцяв виділити  мільйон гривень власних коштів для придбання житла учасникам АТО, виконав своє зобов’язання

На сторінці своєї приймальні у Facebook депутат повідомив, що відповідна сума уже переказана на казначейський рахунок Луцької міської ради.

«Свої обіцянки я виконую, бо це справа честі. Вчора  (15 листопада. — Ред.)1 мільйон гривень, який я обіцяв виділити для співфінансування програми купівлі житла учасникам АТО на жовтневій сесії, був переказаний на казначейський рахунок Луцької міської ради», — прозвітував Покровський.

Також додав: сподівається, що міська рада виділить і свою частку, щоб захисники могли цим скористатися та придбати квартири ще цього року.

Також додав: сподівається, що міська рада виділить і свою частку, щоб захисники могли цим скористатися та придбати квартири ще цього року.  Адже програма передбачає, що половину вартості помешкання має заплатити учасник АТО, 25% забезпечує міська рада, а інші 25% буде оплачено з перерахованих Андрієм Покровським грошей.

«Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що секретар міської ради Григорій Пустовіт пообіцяв виділити мільйон гривень із міського бюджету. Тож найближчим часом ми побачимо, чи керівники міста відповідають за свої слова», — зауважив обранець громаді.
Варто зазначити, що очільники спілок ГО «Волинська спілка ветеранів антитерористичної операції» Вадим Ваврищук та голова Луцької міської організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський висловили вдячність депутатові Андрію Покровському, який на жовтневій сесії міськради спрямував до програми співфінансування купівлі житла учасникам АТО 50 на 50 мільйон гривень власних коштів.

Руслан ПИЛИПЧУК

Telegram Channel