Як Покровський змусив владу воювати з гральним бізнесом у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
Як Покровський змусив владу воювати з гральним бізнесом у Луцьку

Волинь-нова

Як Покровський змусив владу воювати з гральним бізнесом у Луцьку

Депутати міської ради підтримали ініціативу Андрія Покровського щодо боротьби з цим ганебним явищем в обласному центрі Волині

Це сталося у середу, 27 лютого, під час засідання чергової сесії Луцькради.

Відповідно до проекту рішення, підготовленого Андрієм Покровським, влада звернеться до Луцького відділу поліції ГУНП Волині та Головного управління Державної фіскальної служби в області щодо здійснення перевірки наявних об’єктів грального бізнесу.

Окрім цього, таку ж перевірку проводитимуть пра­цівники департаменту муніципальної варти та управління розвитку підприємництва і реклами. Вони повинні виявляти порушників та інформувати про їхню діяльність відповідні органи. Водночас у засобах масової інформації будуть оприлюднювати перелік власників та адреси нежитлових приміщень і споруд, які використовуються як об’єкти грального бізнесу.

«Цим проектом рішення я розв’язую владі руки: йдіть та боріться з гральними закладами, закривайте їх. Міська рада несе відповідальність за реалізацію цього проекту, і ми побачимо, чи дійсно вона зацікавлена у тому, щоб боротися з таким ганебним явищем», — коментує Андрій Покровський.

Міська рада несе відповідальність за реалізацію цього проекту, якщо  вона зацікавлена у тому, щоб боротися з таким ганебним явищем.

Нагадаємо, що телеканал «Аверс» оббрехав Андрія Покровського, заявивши, що він нібито причетний до грального бізнесу в Луцьку. Своєю чергою депутат сказав, що «укропівський» телеканал виливає на нього тонни бруду, оскільки він не прогинається під владу.

Згодом журналістка «Аверсу» Наталка Поліщук визнала, що Покровський і справді не займається таким бізнесом. Вона брала в нього коментарі з цього приводу, але сама заплуталася в аргументах і погодилася, що обранець громади не має стосунку до казино.

У тому, що Андрія Покровського свідомо поливають брудом, переконана лідерка місцевої «Самопомочі» Юлія Вусенко, яка під час сесійного засідання зазначила, що інформаційна атака на депутата відбувається через його позицію. Вона вважає сюжети «Аверсу» політичним тиском на Покровського з боку представників УКРОПу.

Цікаво, що підтримав Андрія Покровського один із лідерів провладної більшості Луцької міської ради «укропівець» Борис Смаль. Він зазначив, що проект рішення, який запропонував його колега, потрібен, особливо якщо дасть змогу врятувати хоча б одного ігромана.

Руслан ПИЛИПЧУК.