Волинські рятувальники довели свій професіоналізм

Вітаємо з гарними результатами!

У місті Чернівці проходив чемпіонат із пожежно-прикладного спорту у приміщеннях та чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях (серед чоловіків та жінок), з яких наші земляки повернулися з абсолютною перемогою

До складу команди волинян увійшли Олександр Андрійчук, Андрій Римар, Роман Божук, Дмитро Герасименко та Вадим Лучинський, а також Юлія Гаврилюк та Анастасія Сафатюк. Окрім колективної перемоги, абсолютний результат продемонстрував Роман Божук у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами. Другим фінішував теж волинянин — Андрій Римар, який здобув також срібло у підйомі штурмовою драбиною.

У подоланні 100-метрової смуги не було рівних Юлії Гаврилюк.

У подоланні 100-метрової смуги не було рівних Юлії Гаврилюк. Вона виборола першість і в підйомі штурмовою драбиною та двоборстві. Другим серед юнаків у підйомі штурмовою драбиною фінішував учень Луцької школи № 15 Максим Приказюк і став призером у цьому виді змагань.