Вітання: у редактора районної газети «Горохівський вісник» Олега Дідика - ювілей! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
Вітання: у редактора районної газети «Горохівський вісник» Олега Дідика - ювілей!

Волинь-нова

Вітання: у редактора районної газети «Горохівський вісник» Олега Дідика - ювілей!

Нехай і надалі буде швидкою думка і трапляються неймовірні теми!

8 серпня ювілейне проміння осяє день для редактора районної газети «Горохівський вісник» Олега Дідика

 Шановний Олеже Івановичу!

Цінуємо Вас за відданість улюбленій праці, готовність бути поруч, коли потрібна мудрість, за досвід лідера, фахову майстерність на ниві журналістики. Ваших змістовних публікацій чекають не лише жителі Горохівського району, Волині, а й земляки з рідної Вам Тернопільщини. Про неї ж бо завжди розповідаєте з вдячністю сина, із серця якого невидимо в’ється стежина любові  до своєї незабутньої, благодатної, одухотворюючої й прекрасної батьківщини.  

Натхнення приходить лише до тих, хто не губить дарованого Богом таланту і безкорисливо, як ви, роздаровує його людям

Сердечно вітаємо вас із 70–річчям! Бажаємо міцного–міцного здоров’я,  позитивних новин, сміливості та незламності журналістського духу. Натхнення приходить лише до тих, хто не губить дарованого Богом таланту і безкорисливо, як ви, роздаровує його людям. Нехай буде швидкою думка, завзятим пошук нових незабутніх знайомств для цікавих публікацій, а довге життя багатіє авторитетом,  днями, сповненими лише радістю, удачею, хорошими людьми. Божого вам благословення на многії і благії літа!

Щиро – колективи редакцій районної газети
«Горохівський вісник» і обласної «Газети Волинь».