Хай нам два, а ми — ​чотири! (відео)

«Хрестоносець» Амбросій Чачуа — суперникам: «Дивіться уважно і вчіться!».

Фото gornyak-sport.net.

Луцька «Волинь» здобуває чергову перемогу і вже наступає на п’яти лідерам

«Гірник–Спорт» (Горішні Плавні) — ​«Волинь» (Луцьк) — ​2:4 (0:1 — ​Віталій Пономар, 11 хв.; 1:1 — ​Віктор Лиховидько, 30 хв.; 1:2 — ​Денис Кожанов, 54 хв. (з пенальті); 1:3 — ​Денис Кожанов, 77 хв.; 1:4 — ​Назар Мельничук, 90+1 хв.; 2:4 — ​Олексій Збунь, 90+3 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 14–й тур. 19 жовтня. Горішні Плавні. Стадіон «Юність». 900 глядачів. Головний суддя Анастасія Романюк (Івано–Франківськ).

«Волинь»: Віталій Неділько, Сергій Сімінін, Міха Горопевшек (Валерій Болденков, 46 хв.), Тарас Михалик (Сіаваш Хагназарі, 46 хв.), Іван Цюпа, Василь Курко (Євген Неплях, 82 хв.), Амбросій Чачуа, Младен Бартуловіч, Олександр Климець, Денис Кожанов (Назар Мельничук, 79 хв.), Віталій Пономар (Артур Рябов, 56 хв.). Головний тренер Андрій Тлумак.

Луцька «Волинь» на виїзді переграє «Гірник–Спорт» і здобуває четверту поспіль перемогу в першості!

Хоча лучани могли пропустити першими вже в самісінькому дебюті поєдинку, але Юрій Батюшин на п’ятій хвилині Віталія Неділька з «точки» не переграв. А невдовзі гості вийшли вперед — ​забиває Віталій Пономар! Проте ще до перерви Віктор Лиховидько відновлює рівновагу на табло.

Натомість на початку другого тайму головний суддя Анастасія Романюк призначає пенальті вже на користь «Волині». До м’яча підходить Денис Кожанов, який відправляє його у ворота Антона Ситникова і знову виводить гостей уперед.

До того ж, підопічні Андрія Тлумака продовжували матч у більшості. Тож гріх було не скористатись із цієї ситуації. Кожанов робить дубль (цього разу забиває із гри) і доводить кількість своїх голів у нинішній першості до дев’яти!

А вже на доданих хвилинах рахунок до розгромних 4:1 довів свіженький Назар Мельничук, який замінив саме Кожанова. Проте господарі зусиллями Олексія Збуня таки встигли скоротити відставання — ​підсумкові 4:2.

Хоча лучани могли пропустити першими вже в самісінькому дебюті поєдинку, але Юрій Батюшин на п’ятій хвилині Віталія Неділька з «точки» не переграв.

Збагатившись черговими трьома очками, «Волинь» піднялася в турнірній таблиці з восьмого місця на сьоме. Водночас, відставання від лідерів тепер вимірюється лиш однією перемогою…

У наступному турі «Волинь» 26 жовтня прийматиме в Луцьку свого кривдника в Кубку України — ​закарпатський «Минай».

Результати 14–го туру: «Агробізнес» — ​«Чорноморець» — ​2:0; «Балкани» — ​«Кремінь» — ​1:1; «Черкащина» — ​«Прикарпаття» — ​0:0; «Гірник–Спорт» — ​«Волинь» — ​2:4; «Минай» — ​«Авангард» — ​2:0; «Металіст 1925» — ​«Оболонь–Бровар» — ​2:1; «Металург» — ​«Миколаїв» — ​1:1; «Рух» — ​«Інгулець» — ​1:0.

За воротами

Андрій ТЛУМАК,
головний тренер «Волині»:

«Однозначно, що вболівальникам сподобалася гра, тому що забивали голи, і ми працюємо над тим, щоб створювалися комфортні умови на стадіоні вболівальникам. Звичайно, ми задоволені тим, що перемогли, але хочу похвалити й нашого суперника.

У нас був важкий початок сезону, однак, дякувати Богу, команда наша сильна, як і гравці. Я думаю, що психологічно ми десь від тих невдач уже відійшли і працюємо далі. Не хочу загадувати наперед, що і як там буде. На сьогодні у нас кожна гра — ​фінал, і ми його повинні виграти. Молодці, дякую їм, виграли цей фінал і рухаємося до наступного».

16 «Металург» (Запоріжжя) 14 1 2 11 10–27 5

У списку бомбардирів лідирують Ніка Січінава («Інгулець») — ​9 голів (1 — ​з пенальті) та Денис Кожанов («Волинь») — ​9 (3).

Результати 11–го туру української Прем’єр–ліги: «Шахтар» — ​«Колос» — ​6:0; «Карпати» — ​ФК «Львів» — ​0:0; «Зоря» — ​«Десна» — ​2:1; ФК «Маріуполь» — ​СК «Дніпро–1» — ​1:0; «Динамо» — ​ФК «Олександрія» — ​1:0; «Олімпік» — ​«Ворскла» — ​2:0.