Аби дізнатись, що вам потрібно в стосунках, виберіть… кота - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Аби дізнатись, що вам потрібно в стосунках, виберіть… кота

То кого з цих тваринок ви пустили б у своє помешкання?

Фото tutkatamka.com.ua.

Аби дізнатись, що вам потрібно в стосунках, виберіть… кота

Погляньте на цих милих тваринок на фото і скажіть, кого з них ви насамперед прихистили б вдома. Це дасть відповідь на питання, що ви шукаєте в любові

Кіт №1: Пригода

Якщо ви вибрали чорну кицьку, очевидно, вам не важлива думка оточуючих. Адже у таких тварин погана репутація — вважається, що вони приносять невдачу. Однак вас не цікавить, що говорять інші: ви прислухаєтеся лише до свого серця в усьому, що відбувається у вашому житті.

Вам хочеться, щоб і ваш партнер міг порушувати правила. Ви шукаєте того, з ким можна відправитися в подорож екзотичними місцями і хто ризикне зайнятися екстремальним видом спорту. Але і це не обов’язково. Ви мрієте про стосунки, в яких не буде монотонності.

Ви — з тих, хто вміє дарувати любов і знає, як це робити. На таку ж самовіддачу розраховуєте і від партнера.

Вам хочеться, щоб і ваш партнер міг порушувати правила. 

Кіт №2: Вірність

Якщо ви вибрали перську кішку, ви — ніжна людина, яка веде спокійне гармонійне життя. Так само, як і ця кішка, добрі і ласкаві. Від своєї другої половинки вимагаєте вірності і відданості.

Ви також хочете бути в центрі життя вашого партнера. Вам важливо, щоб він приділяв вам достатньо уваги і часу. Ваш ідеал — людина, яка буде завжди поруч: серцем і душею. З таким партнером ви можете подолати будь–які перешкоди і будете по–справжньому щасливі.

Кіт №3: Чутливість

Якщо ви вибрали третю кішку (99% триколірних кицьок — жіночої статі), то це тому, що ви — людина, яка не байдужа до того, що відбувається навколо. І вам хочеться, щоб ваша друга половинка була такою ж чуйною і співпереживала.

Однак, можливо, вам більше підійде партнер, який володітиме сильнішим характером. Він буде вас доповнювати і приймати складні рішення, через які ви час від часу впадаєте в ступор. Але це не означає, що ця людина черства. Поруч із вами він може бути і ніжним, і пристрасним. Він не боїться висловлювати свої почуття і емоції, але просто знає, коли їх варто притримати.

Читайте у нас також: «Джеймс Бонд від благодійності: «Який сенс літати у бізнес-класі, якщо все одно швидше не долетиш?».
 

Кіт №4: Свобода

Якщо ви вибрали останню кішку, це тому, що ви — дуже незалежна людина. І шукаєте того, хто б був так само повноцінною особистістю, як і ви. Такий партнер розумів би, що вам потрібен час на себе і свої захоплення.

Ви знаєте переваги самотності і не боїтеся бути без другої половинки. Вирішуєте почати стосунки тільки тоді, коли впевнені, що знайшли «свою» людину. Але навіть якщо це сталося, вам все одно хочеться трохи простору і свободи.

Тому ідеальний партнер для вас – це той, хто не залежить від вас. Ви не розчиняєтеся в ньому і можете існувати навіть окремо один від одного.

Джерело: tutkatamka.com.ua.

Читайте у нас також: «Подружжя Шабуніних сім літ чекало народження дитини – і Бог їх винагородив двійнею дівчаток».