Окупанти пишаються, що дружина Зеленського регулярно платить комуналку в Криму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Окупанти пишаються, що дружина Зеленського регулярно платить комуналку в Криму

«Хай спалить Липецьку фабрику!» – вимагали колись у Порошенка. Може, Зеленським теж підійте така порада щодо нерухомості в Криму?

Фото із сайту president.gov.ua.

Окупанти пишаються, що дружина Зеленського регулярно платить комуналку в Криму

Невже, як стверджують загарбники, тримає нерухомість у них «на той випадок, якщо доведеться просити політичного притулку»?

Так званий голова Криму Сергій Аксьонов повідомив, що оплата комунальних послуг за нерухомість дружини Президента України Володимира Зеленського Олени на півострові проводиться власником регулярно. Про це Аксьонов заявив в ефірі телеканалу «Росія 24». «Можу сказати, що дружина пана Зеленського досі володіє майном на території Республіки Крим, заборгованості за комунальними платежами не має, значить «оккупантам» усе платить активно, спокійно. Нічого не бентежить, ну тримає (нерухомість) на той випадок, якщо доведеться просити політичного притулку у нас», — сказав Аксьонов.

У Порошенка також була власність у Криму й значно більша — Севастопольський судноремонтний завод. Його окупанти відразу арештували й чекали, чи не схилиться перед ними власник заради порятунку дуже великих активів. Проте Порошенко просто списав це як безнадійну втрату.

Дружина Володимира Зеленського Олена в 2013 році купила елітну квартиру в Криму у підприємця Олександра Буряка. Помешкання в житловому комплексі «Імператор» дісталося Зеленській з великою знижкою — приблизно в половину ринкової вартості. За нерухомість вона заплатила 163,9 тисячі доларів, вартість одного квадратного метра становила 1,3 тисячі доларів (ймовірно, оборудку зі «знижкою» провернули для того, щоб уникнути оподаткування).

Тим часом

Як відомо, українці, аби не втратити свою нерухомість у Криму, мусили переоформити її за російськими законами. У зв’язку з цим блогер і колишній нардеп Тарас Чорновіл дорікнув Володимиру Зеленському: «Коли якась приватна особа проробить такі маніпуляції зі збереженням своєї власності на окупованому півострові, це можна зрозуміти. Але керівник країни та ще й мультимільйонер Зеленський міг би зректися активу, який робить його заручником Москви, — каже Чорновіл. — У Порошенка також була власність у Криму й значно більша — Севастопольський судноремонтний завод. Його окупанти відразу арештували й чекали, чи не схилиться перед ними власник заради порятунку дуже великих активів. Проте Порошенко просто списав це як безнадійну втрату. А Зеленський за кусочок золотої нерухомості тримається, як вош кожуха».

Тим часом ДБР розслідує можливу державну зраду наразі «відстороненого» від посади голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького. Слідчі наголошують, що після окупації Криму він придбав на півострові земельну ділянку і оформив її за російським законодавством, чим фактично визнав законність окупації.

До речі

Під час відомих дебатів на стадіоні Володимир Зеленський запитував Петра Порошенка, «чому цукерки «Рошен» продаються в магазинах Москви?»

Читайте також: Порошенко вимагає винести на РНБО питання провалу вакцинації від коронавірусу

Водночас «торгівлею на крові» зараз дорікають самому Президенту, адже нещодавно російський телеканал СТС купив права на проєкт «Ліга сміху», серед власників якої значиться і чинний український гарант.

Дарія КЛИЧ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.