Курси НБУ $ 36.57 € 37.28
«Коли вона прокинеться, ви вже смажите млинці…»: поради «сильній половині» перед 8 березня

Обов'язково приготуйте їй сніданок!

Фото altarta.com.

«Коли вона прокинеться, ви вже смажите млинці…»: поради «сильній половині» перед 8 березня

Як справити приємне враження на жінок?

Пропонуємо рекомендації, як подобатися жінкам і утримувати їх біля себе. Напередодні 8 Березня, так би мовити.

1. Займіться своїм зовнішнім виглядом. Ваш целюліт і пивні животики нікого вже давно не збуджують. Тому або носіть бохо, або качайтеся. Зранку вставайте хоча б на пів години раніше своєї половини, йдіть у душ, патчі там, щоб не було припухлостей під очима, парфуми, кремчики. Коли вона прокинеться, ви маєте бути в формі і вже смажити млинці. Такий позитивний настрій часто задає тон на увесь день.

2. Дітей краще збирати звечора. Тому напередодні нового дня завжди слідкуйте, щоб взуття–одяг були чистими, попрасованими, книжки — в порядку, домашні завдання виконані, перекуси спаковані.

Вечеря має бути приготовлена — і крапка. Бо коли затишно, то і дружина схоче додому повертатися.

Читайте також: Червоні троянди – то справжня любов: які кому квіти дарувати.

3. Зранку ще можете зварити бульйон, тоді, повернувшись з роботи, скоріше зможете приготувати вечерю або ж обід дітям. Ще нагадайте своїм домашнім, що у вас буде менше роботи, коли ваша дружина і ваші чада за собою прибиратимуть постіль. Кожний по 5 хвилин — і в результаті ви зранку зекономите хвилин 15–20 дорогого часу.

4. Не хвилюйтеся, що ранки у вас дуже насичені, на роботі зможете трохи відпочити. Знаємо ми ваші безкінечні чаювання і пліткування із собі подібними Василями Івановичами з транспортного цеху.

5. Ввечері заберіть дітей із садка чи зі школи. Дружина може бути зайнята на своїй серйозній роботі, а у вас що там, в тому цеху? Чаї і плітки. Тому визначтеся: ви спочатку дітей забираєте і потім із ними — в продуктовий чи спочатку в продуктовий, а потім уже за дітьми? Та що там в продуктовому, он дружина на вихідних ходила на базар і майже все купила. Вона така молодець, часто вам допомагає із закупками, не те що дружини ваших друзів! А вам же так, дрібниці потрібні — кілька пляшок молока, сир, хліб, сосиски, якийсь сік, бо все малі випили, трохи яблук і груш… Діти допоможуть донести, нічого страшного.

6. Вечеря має бути приготовлена — і крапка. Бо коли затишно, то і дружина схоче додому повертатися. Ви можете спробувати разом готувати вечерю для сім’ї. Такі спільні заняття дуже зближують. Але не вимагайте від неї багато, вона втомлюється, на ній велика відповідальність за родину, тому пам’ятайте про це і самі створюйте затишок та доброзичливу атмосферу.

7. Якщо ви запідозрите, що у дружини хтось з’явився на стороні, це може стати хорошим приводом для перезапуску ваших стосунків. Подумайте, чого не вистачало їй у вашому шлюбі? Де провтикали? Чи завжди були приязним і співчутливим? Чи не запустили ви свою зовнішність? Чи слідкуєте за своєю вагою?

Читайте також: «Усміхнися, жінко» – на Горохівщині чоловіки записали пісенне привітання до 8 Березня (Відео).

8. Не варто скандалити з коханцем дружини, якщо раптом виявите, що він є. Неприпустимо також слідкувати за її телефонами чи іншими гаджетами. Краще запишіться в спортзал. Підіть у спа. Змініть свій гардероб і свою поведінку. Приділяйте більше уваги і турботи вашій дружині.

9. Спробуйте повернути свіжість вашим стосункам. Купіть собі нові труси з якимись розрізами в неочікуваних місцях або нову піжаму сміливого крою. Можна поекспериментувати з яскравими кольорами. Придбайте свічки з якимось екзотичним запахом і, коли вкладете дітей спати, запросіть свою дружину на романтичну вечерю. З гарним вином, свічками… Потім продовжіть вечір у спальні…

10. Пройдіть курс сексу в подружньому житті (можна он–лайн), не бійтеся спробувати нове, будьте розкутим і вільним. Не ставайте дідами дочасно. Нагадайте їй, яким ви були, коли тільки познайомились. Старайтеся, у вас усе вийде. Ви ж справжній чоловік, а не хто попало ото. Успіху вам!


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel