Ефективний, доступний, універсальний: способи використання гліцерину, про які ви не знали - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Ефективний, доступний, універсальний: способи використання гліцерину, про які ви не знали

Фото із сайту sovetplus.com.

Ефективний, доступний, універсальний: способи використання гліцерину, про які ви не знали

І коштує він зовсім недорого

Виводить стійкі плями

Забруднень від кави, чорниць, чаю, чорнильної ручки та багатьох інших буває непросто позбутися. Спробуйте скористатися гліцерином: нанесіть його на пляму і залиште мінімум на годину або до моменту, коли побачите, що пляма знебарвилася. Після цього тканину можна випрати в машинці.

Нанесіть його на пляму і залиште мінімум на годину або до моменту, коли побачите, що пляма знебарвилася.

Запобігає утворенню пилу

Якщо ви не любите або не маєте часу робити часте вологе прибирання, вам стане у пригоді маленька хитрість: натріть гліцерином лаковані меблі і дзеркала – пил на них осідатиме значно менше.

Відновлює шкіряне взуття, рукавички тощо

Якщо ви помітили на шкіряних виробах невеликі тріщини, просто протріть їх ватним диском, змоченим у гліцерині, завдяки цьому пошкодження стануть майже непомітними.

Повертає підлозі блиск

Під час прибирання помийте її не просто водою, а з додаванням гліцерину – вона стане наче нова.

Відновлює волосся

Додавайте кілька крапель гліцерину при кожному митті волосся шампунем, і воно буде більш слухняним, гладеньким і шовковистим.

Зволожує шкіру рук

Можна скористатися готовими кремами, які мають гліцерин у своєму складі, або ж самостійно робити гліцеринові ванночки. Для цього потрібно додати в теплу воду 5–10 крапель аптечного засобу, розмішати і потримати в розчині руки протягом 10–15 хвилин.

Читайте також: Найкращі способи очищення кухні від жиру.