Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Іван Шмуратко вийшов  на лід у сорочці  з червоною плямою (Відео)

Дякуємо, Іване! Тепер завжди будемо тримати за тебе кулаки.

Фото із сайту reuters.com.

Іван Шмуратко вийшов на лід у сорочці з червоною плямою (Відео)

Український фігурист вразив світ, показавши на Чемпіонаті Європи історію дитини, яку вбиває російська ракета

Іван Шмуратко у литовському Каунасі нагадав усьому світові, як потерпають українці від дій російського агресора.

22-річний спортсмен у короткій програмі континентальної першості показав історію дитини, яку вбиває ракета. А також батька, який продовжує жити з цим болем далі.

Потім у довільній програмі Іван Шмуратко продовжив трагічну історію. Він вийшов на лід у сорочці з червоною плямою, що символізує кров.

Елемент з кров’ю? Бо ось так воно є, буквально. Люди від ракет так вмирають, з кров’ю.

«Який зміст вкладав? Астрал, між життям та смертю. Не більше і не менше. Незіставно більше можна передати, ніж словами. Елемент з кров’ю? Бо ось так воно є, буквально. Люди від ракет так вмирають, з кров’ю», – розповів Іван Шмуратко в коментарі «Суспільному Спорт».

Зазначимо, що за свій виступ Шмуратко отримав 140,70 бала, це 12-й результат у довільній програмі. А за сумою балів (коротка + довільна) мав 210,65 бала – 14-те місце.

Золото виграв француз Адам Сяо Хім Фа (276,17), срібло – в естонця Олександра Селевка (256,99), бронзу взяв італієць Маттео Ріццо (250,87).

Читайте також: Чому боксер Усик занурився в бочку з льодом (Відео).

22-літній киянин Іван Шмуратко – учасник і фіналіст Олімпійських ігор-2022 (24-те місце), учасник чемпіонатів світу (найкращий результат – 21-ше місце 2021 року). На чемпіонаті Європи з фігурного катання Шмуратко виступає втретє за кар’єру. На Євро-2022 показав найкращий за 20 років результат України в чоловічому одиночному катанні – 12-те місце. Чотириразовий чемпіон України (2018–2021 роки).

Telegram Channel