Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
У голови Волинського парламенту – 4 квартири,  2 авто і жодної землі

Григорій Вікторович Недопад завдяки приналежності до партії «За Майбутнє» і родинним зв’язкам з Ігорем Палицею став наймолодшим головою Волинської обласної ради в історії – його обрали 25 листопада 2020 року.

Фотоколаж із сайту sylapravdy.com.

У голови Волинського парламенту – 4 квартири, 2 авто і жодної землі

Керівник обласної ради 42-літній Григорій Недопад (на фото) подав декларацію про доходи за 2022 рік

Гроші

У 2022 році пан Недопад заробив 693 276 грн як голова облради і 27 703 грн – як доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування у Луцькому національному технічному університеті, а його дружина Олена Недопад отримала лише 125 грн процентів за вкладами в АТ Універсалбанк.

Григорій Недопад зберігає в Приватбанку 27 152 грн та ще 5 тис. доларів тримає готівкою. Олена Недопад має 7 433 грн в АТ Універсалбанк, а готівкою зберігає 23 тисячі доларів та 15 тисяч євро. Крім цього, Олена Недопад передала на зберігання 1 038 000 грн своїй мамі Жуховицькій Євгенії Олександрівні.

Нерухомість

Кожен із членів сім’ї Григорія Недопада має у власності в Луцьку по квартирі: дружина Олена – житло площею 116,9 м кв., син Олег Недопад – квартиру площею 67,7 м кв., дочка Тетяна Недопад – квартиру у 54,7 м кв.
Окрім цього, голова облради задекларував квартиру у Луцьку площею 235,3 м кв., яку його родині у безоплатне користування надала теща Євгенія Жуховицька. Пані Жуховицька, до речі, є тіткою народного депутата і бізнесмена Ігоря Палиці. Вона очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Волинь» (який втратив професійний статус) та є співвласницею приватного підприємства «Лаб-мед Луцьк».

Євгенія Жуховицька, до речі, є тіткою народного депутата і бізнесмена Ігоря Палиці.  

Також у власності Григорія Недопада є в обласному центрі два гаражі. Водночас жодної земельної ділянки голова не задекларував.

Цінне майно

Пан голова облради відзвітував про два автомобілі. У 2021-му він купив Volkswagen Touareg 2017 року випуску за 490 700 грн. Також очільник облради має Volkswagen Tiguan 2015 року випуску.

Членство в громадських організаціях

Декларант є президентом ГО «Федерація волейболу Волинської області», а також головою відділення ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області».

До речі

У 2022 році голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко отримав 920,8 тис. грн зарплатні та тримав готівкою близько 178 тис. доларів і 140 тис. гривень. Ще 480 тис. грн знаходиться в управлінні банку «Аркада», а на рахунку у ПриватБанку в Погуляйка – близько 112 тис. грн. Також родина має у власності квартиру та два паркомісця у Києві і нежитлове приміщення у Луганську, звідки Юрій Погуляйко родом.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel