ДОЛАР ЗМІНЮЄ КОЛІР - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
ДОЛАР ЗМІНЮЄ КОЛІР

Волинь-нова

ДОЛАР ЗМІНЮЄ КОЛІР

Перші сторінки західних періодичних видань заполонили витримки із сенсаційної статті відомого американського адвоката Корна Берга під заголовком «Долар, як гвардія, помирає, але не здається». В ній розповідається про арешт одного із працівників федерального казначейства США, що звинувачується у зраді національних інтересів...

Перші сторінки західних періодичних видань заполонили витримки із сенсаційної статті відомого американського адвоката Корна Берга під заголовком «Долар, як гвардія, помирає, але не здається». В ній розповідається про арешт одного із працівників федерального казначейства США, що звинувачується у зраді національних інтересів

Валерій МИХАЙЛИК

Його заарештували за розголошення державної таємниці - рішення американського департаменту про заміну старого долара цілком новим. Адміністрація США прийшла до висновку, що лише така валюта зможе протистояти китайським і європейським банкнотам і врятує американську економіку.
Новий долар буде введено в обіг з 1 липня цього року. Змінено його колір, дизайн і навіть традиції. Тепер лише на крупних купюрах друкуватимуться портрети американських президентів. А на банкнотах вартістю 1, 5 і 10 доларів - зображатимуться лідери країн, валютні резерви яких перевищують 30 мільярдів доларів. В їх число потрапила й Україна.
Реформований долар буде світло-синього кольору і перебуватиме в обігу разом із колишнім лише до кінця цього року. З 1 січня 2010 року останній припинить своє широке географічне існування.
Економічні експерти стверджують, що це нововведення безперечно посилить Америку. Щодо інших частин світу можна передбачити лише те, що різко зросте ціна золота і діамантів. Зате курс гривні зміцниться.
За матеріалами зарубіжної преси.