Ще одного підлітка забрала вода - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Ще одного підлітка забрала вода

Скільки ще смертей треба, щоб люди переконалися: лід зараз небезпечний!

Волинь-нова

Ще одного підлітка забрала вода

Ще одного підлітка забрала вода. Ятрить душу біль родини лучан Аніщенків, які втратили 12–річного сина, котрий провалився під лід на річці Стир. А навздогін — нова біда: в суботу в селі Угли Ковельського району на Стоході пішов під кригу 15–річний Іван Падалюк

Як розповіла виконувач обов’язків старости Велицької об’єднаної територіальної громади, до якої належать Угли, Ольга Васильєва, Іван із старшим на три роки братом Романом післяобідньої пори пішов на річку. Він біг попереду, і в якийсь момент лід під його ногами провалився. Роман кинувся рятувати, але марно… Він побіг до хати, яка стоїть найближче до Стохода, кликати на поміч, хоч братові уже нічим не можна було допомогти. Господарка його обігріла і повідомила про біду матері хлопців — місцевій вчительці.

На вчорашній день було обстежено тисячу метрів прибережної смуги і 300 — дна річки.

Того ж дня, за інформацією прес–служби управління ДСНС у Волинській області, на місце події прибули вісім чоловік (з них 5 — водолази) особового складу аварійно–рятувального загону спецпризначення і психолог обласного управління з надзвичайних ситуацій та працівники державного пожежно–рятувального поста № 21 селища Голоби. На вчорашній день було обстежено тисячу метрів прибережної смуги і 300 — дна річки, здійснено 11 спусків під воду. Пошуки тіла підлітка тривають.

Марина ЛУГОВА.