Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Не було б динамівського щастя – але П’ятов знову допоміг (Відео)

Фото fcdynamo.kiev.ua.

Зимове придбання киян, 24-річний словенець Беньямін Вербич (на фото), потроху вибивається в лідери команди

Українська Прем’єр-ліга. 3-й тур.  «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:0 (1:0 – Беньямін Вербич, 64 хв.)

3 серпня. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». 46475 глядачів. Головний суддя Юрій Можаровський (Львів).

Київське «Динамо» знову мінімально обігрує донецький «Шахтар», а гол у власні ворота – як і в нещодавньому поєдинку за Суперкубок України – значною мірою є «заслугою» досвідченого голкіпера «гірників» Андрія П’ятова.

Єдине, що тішить,  – Беньямін Вербич знову свого шансу не змарнував.

Ближче до середини другого тайму кияни одержали право на стандарт, Віктор Циганков навісив, а словенець Беньямін Вербич пробив головою в нижній кут воріт. П’ятов зреагував, але заволодіти м’ячем не зумів.

Перед цим – відразу після перерви – фани «біло-голубих» нарешті розкрили «секрет» свого передматчевого заклику – прийти на трибуни… з рулонами туалетного паперу. На поле полетіли сотні колоритних «серпантинів».

Аби було зрозуміліше, ультрас «Динамо» вивісили на трибунах столичного НСК «Олімпійський», де зібралося майже 50 тисяч глядачів, величезний банер із написом «Підітріться своїм регламентом!» У такий спосіб уболівальники киян висловили незгоду з дискусійним рішенням відповідних органів Федерації футболу України дозволити брати участь у матчі бразильському захиснику «гірників» Ісмаїлі.

Тож тепер ситуативним сусідом «Динамо» на самісінькій горі турнірної таблиці є не звичний «Шахтар», а ФК «Олександрія». Хоч і донеччани, звісно, поруч.

Усі результати 3-го туру: «Динамо» – «Шахтар» – 1:0; «Ворскла» – ФК «Львів» – 1:0; «Зоря» – «Чорноморець» – 1:1; «Карпати» – «Олімпік» – 2:2; «Арсенал-Київ» – ФК «Маріуполь» – 1:2; «Десна» – ФК «Олександрія» – 0:2.

12 «Арсенал-Київ» 3 0 0 3 1:7 0

У гонці бомбардирів лідирують Євген Банада (ФК «Олександрія»), Жуніор Мораєс («Шахтар»), Олександр Філіппов, Дмитро Хльобас (обидва «Десна») та Мар’ян Швед («Карпати») – усі по 2 голи.

P.S. Ліга чемпіонів, третій кваліфікаційний раунд, перший матч. «Славія» (Прага, Чехія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:1 (0:1 – Беньямін Вербич, 82 хв.; 1:1 – Йосеф Хушбауер, 90+5, з пенальті). А ось у своєму першому матчі на євроарені кияни виглядали дуже непереконливо, хоча могли навіть привезти додому не тільки результативну нічию, а й три очки, якби не пенальті на 5-й доданій хвилині до основного часу. Єдине, що тішить, – Беньямін Вербич знову свого шансу не змарнував.