Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
«Ми зобов’язані виконувати обіцянки», — Покровський про 2 мільйони  на житло для воїнів АТО

Депутат Луцькради та засновник громадянського руху «Свідомі» слів на вітер не кидає.

Волинь-нова

«Ми зобов’язані виконувати обіцянки», — Покровський про 2 мільйони на житло для воїнів АТО

Депутат Андрій Покровський (на фото) виділив на програму спів­фінансування житла учасникам бойових дій на Сході України мільйон гривень власних коштів, таким чином підштовхнувши міську владу скерувати туди ще 1,2 мільйона гривень із бюджету Луцька

Кошти мають спрямувати на придбання помешкань для атовців на умовах фінансування 50% на 50%. Про це йшлося 29 листопада під час сесії Луцькради.

Начальник управління бюджету та фінансів Лілія Єлова повідомила, що Андрій Покровський перерахував до бюджету міста один мільйон гривень власних коштів на співфінансування житла для учасників АТО. Також спрямують на фінансування цієї програми 1,2 мільйона гривень з міської казни через департамент соціальної політики.

Варто зауважити: на попередньому сесійному засіданні депутат Покровський наголосив, що під час чергової сесії керівництво «укропівської» більшості повинно згадати про те, що обіцянки треба виконувати, і знайти можливість виділити ще мільйон на цю програму від міської ради.

У 2018–му ми вже зараз маємо 10,5 мільйона від пайової, а до кінця року ця сума має становити 15 мільйонів гривень.

У коментарі для ІА «Конкурент» Андрій Покровський зазначив, що керівництво міста, прийнявши таке рішення, дає змогу використати ту суму, яку виділив він особисто.

«Програма не виконана повністю: з передбачених 11 мільйонів гривень ми виділили тільки 8 мільйонів із міського бюджету», — зауважив Покровський.

Відтак програма досі недофінансована. До того ж у 2017 році з ініціативи депутата Андрія Покровського було ухвалене Положення про пайову участь забудовників у новій редакції, згідно з яким розмір пайової участі для забудовників багатоквартирних будинків був піднятий з 1,5% до 3%. Також цим проектом передбачено, що 50% отриманої від пайової участі суми скерують на програму придбання житла для атовців на умовах фінансування 50% на 50%.

«Ці гроші мали б надійти з пайової участі, яка з моєї ініціативи у 2017 році наповнила бюджет міста майже на 14,5 мільйона гривень, що на 8,5 мільйона більше, ніж передбачалося. У 2018–му ми вже зараз маємо 10,5 мільйона від пайової, а до кінця року ця сума має становити 15 міль­йонів гривень. Це відповідь на те, де брати кошти на програму забезпечення квартирами учасників АТО.

Я вважаю, що ми зобов’язані виконувати ті рішення й обіцянки, які приймали і давали нашим воїнам тут одноголосно. Зараз це особливо актуально, враховуючи ситуацію в нашій державі», — наголосив Андрій Покровський.

Руслан ПИЛИПЧУК.

Telegram Channel