Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
Знатно попили пивця у столиці! (відео)

Хет-трик у ворота пивоварів вивів форварда лучан Дениса Кожанова на 3-тє місце в списку бомбардирів – 12 голів (6 – з пенальті).

Фото Івана ВЕРБИЦЬКОГО, glavcom.ua.

Денис Кожанов робить хет-трик після майже піврічного гольового мовчання, а «Волинь» із «дзеркальним» рахунком бере реванш в «Оболоні-Броваря» за вересневу поразку в Луцьку

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 22 тур.  «Оболонь-Бровар» (Київ) – «Волинь» (Луцьк) – 2:4 (0:1 – Младен Бартуловіч, 17 хв; 1:1 – Андрій Семенко, 39 хв.; 1:2 – Денис Кожанов, 63 хв.; 2:2 – Денис Островський, 74 хв.; 2:3 – Денис Кожанов, 80 хв., з пенальті; 2:4 – Денис Кожанов, 84 хв.)

12 квітня. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». 1700 глядачів. Головний суддя Юрій Іванов (Донецька область).

У рамках 22-го туру на лучан чекало доволі непросте випробування – виїзний поєдинок з «Оболонню-Броварем», клубом, який випереджає «Волинь» у турнірній таблиці. Тож якщо завдання повернення в УПЛ не є порожніми розмовами, «броварів» треба було перемагати. І це вдалося!

«Волинь» двічі виходила вперед, проте обидва рази суперники відігрувалися.

Гольове мовчання нашого нападника тривало без одного дня півроку, але ж як ефектно перервалося!

За рахунку 2:2 суддя наважується призначити пенальті у ворота господарів – і Денис Кожанов його реалізовує. А за чотири хвилини форвард «Волині» забиває ще й «контрольний» м’яч, оформлюючи протягом якихось 20 хвилин другого тайму хет-трик! Нагадаємо, що востаннє до цього Кожанов забивав ще 13 жовтня минулого року у ворота «Миколаєва». Тобто гольове мовчання нашого нападника тривало без одного дня півроку, але ж як ефектно перервалося!

Також варто зазначити, що підсумок поєдинку став реваншем за матч першого кола. Адже 2 вересня у Луцьку «Волинь» була бита «Оболонню-Броварем» якраз із рахунком 2:4.

Щоправда, у 22-му турі знайшовся молодець, який затьмарив навіть хет-трик нашого Дениса. Станіслав Куліш із СК «Дніпро-1» відвантажив у ворота «Сум» аж чотири м’ячі! Нагадаємо також, що стріляти «покерами» для Куліша не новина. Хоча нам, волинянам, про те й не дуже приємно згадувати. Адже 25 лютого 2017-го, граючи тоді в УПЛ у складі «Олександрії», Станіслав чотири рази забив якраз у ворота «Волині».

У найближчому – 23-му – турі лучани не гратимуть.

Результати 22-го туру: СК «Дніпро-1» – «Суми» – 7:0; «Оболонь-Бровар» – «Волинь» – 2:4; «Авангард» – «Миколаїв» – 2:3; «Балкани» – «Металіст 1925» – 0:1; «Прикарпаття» – «Гірник-Спорт» – 1:0; «Колос» – «Рух» – 0:1; «Інгулець» не грав через зняття зі змагань «Зірки», а «Агробізнес» – «Кобри».

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Емоції, звичайно, переповнюють. З «Дніпром-1» і «Авангардом» ми створили багато моментів, проте не реалізували їх, і через це були засмучені. Тут ми використали фактично всі свої моменти, було ще декілька, але чотири голи – хороший результат. Дуже вдячний нашим хлопцям, вони це заслужили. Я люблю віддавати борги – у минулому матчі, коли ми грали з «Оболонню-Броварем», був такий же рахунок, тому, вважаю, що ми сьогодні поквиталися.

Кожанов – це наш лідер. Він тут саме для того, щоб забивати і в першому колі також нам у цьому допомагав. Десь нас мало прорвати. Я сподіваюся, що ще нашого Ігоря Карпенка прорве, тому що хлопець дуже сильно працює і переживає через те, що не забиває. І найголовніше те, що він створює ці моменти – для себе, для команди, і завдяки йому ми часто й забиваємо».

15 «Зірка» (Кропивницький) 20 1 1 18 10-49 4

*За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято 6 турнірних очок.

У списку бомбардирів лідирує Станіслав Куліш (СК «Дніпро-1») – 16 голів (5 – з пенальті).