Похід до косметолога - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Похід до косметолога

Косметолога треба перевіряти

neo-lady.com.

Похід до косметолога

Проблеми зі шкірою завдають багато клопоту: ми змушені купувати дорогі засоби, робити регулярно різні процедури, вдаватися до народних методів лікування. Коли самостійно вже неможливо впоратися, візит до спеціаліста стає неминучим. Але й у цьому разі потрібно знати деякі нюанси, щоб не погіршити ситуації

Для початку довідайтеся якомога більше інформації про салони вашого міста, які пропонують послуги косметолога. Поцікавтеся у знайомих, чи можуть вони дати свої рекомендації. Ідеальним варіантом буде спеціалізований заклад, а не кабінет у перукарні. У цьому випадку більше шансів не потрапити до фахівця–самоучки, який знає про вашу проблему менше за вас.

Зробивши вибір, запитайте в адміністратора про освіту спеціаліста. Вас можуть ввести в оману різні курси, навчання на яких пройшов косметолог, але відповідної освіти у нього може і не бути.

Запишіться на консультацію. Під час бесіди не соромтеся запитувати, що вас цікавить. Робіть висновки з того, що говорить фахівець, чи добре він орієнтується у вашій проблемі, чи знає чітко, яке лікування призначити, чи лише оперує загальними фразами і намагається нав’язати вам дорогі процедури.

Зробивши вибір, запитайте в адміністратора про освіту спеціаліста. Вас можуть ввести в оману різні курси, навчання на яких пройшов косметолог, але відповідної освіти у нього може і не бути.

Створюйте враження знаючої людини, щоб не дати себе обдурити. Якщо косметолог вам сподобався і ви переконалися в його професійній компетентності, домовтеся про наступну зустріч. Поцікавтеся, як підготувати шкіру до першої процедури, що із собою взяти, які аналізи необхідно здати — досвідчений фахівець повинен проконсультувати вас і з цього приводу.

Уважно стежте за змінами своєї шкіри після кожного сеансу. Не соромтеся говорити про свої відчуття косметологу. Він повинен знати кожну дрібницю. Якщо у вас з’явилася алергія на якийсь засіб, фахівець зобов’язаний змінити препарати і процедури, тому що можуть статися безповоротні процеси. Не мовчіть, коли бачите, що лікування не допомагає, а косметолог продовжує його.