Наставник «Волині» Андрій Тлумак бореться  з коронавірусом

Видужуйте швидше, Андрію Богдановичу!

Фото footboom.ua.

Наставник «Волині» Андрій Тлумак бореться з коронавірусом

Без свого головного тренера «Волинь» після більш як семимісячної перерви в чемпіонаті почала з поразки та перемоги

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 20–й тур. «Чорноморець» (Одеса) – «Волинь» (Луцьк) – 5:2 (0:1 – Ростислав Волошинович, 18 хв.; 1:1 – Артур Авагімян, 43 хв.; 2:1 – Владислав Клименко, 48 хв. (з пенальті); 3:1 – Денис Янаков, 74 хв.; 3:2 – Олександр Климець, 86 хв.; 4:2 – Роман Яловенко, 87 хв.; 5:2 – Роман Яловенко, 90+1 хв.)

25 червня 2020 року. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Без глядачів. Головний суддя Ярослав Козик (Мукачеве, Закарпатська область).

До Одеси «червоно–білі» вирушили без свого головного тренера — 41–річний Андрій Тлумак зліг із коронавірусом.

Проте все для гостей починалося якнайкраще. Вже на 18–й хвилині Ростислав Волошинович виводить «Волинь» вперед. Та відпочивати команди пішли вже за нічийного рахунку – «моряк» Артур Авагімян виписав «хрестоносцям» гол у роздягальню.

А ось другий тайм став для «Волині» справжнісіньким жахом. На самісінькому його початку Іван Цюпа «заробляє» не лише вилучення, а й пенальті у ворота своєї команди. Владислав Клименко «з точки» Сергія Літовченка переграє, і рахунок стає вже на користь одеситів.

До Прем’єр-ліги цьогоріч потрапляє трійка призерів Першої ліги.

Удесятьох та ще й у гостях змінювати ситуацію на свою користь таки складно. Хоча за рахунку вже 1:3 Олександр Климець одненького відквитав. Здавалося б, розвинути успіх і спробувати видряпати нічию — та де там!

Уже в наступній атаці голкіпер «Волині» жахливо помиляється на виході, і Роман Яловенко відвантажує лучанам четвертого, а невдовзі — ще й п’ятого!

2:5 — прекрасний дебют Сергія Ковальця на тренерському містку «Чорноморця». Натомість убовальників луцької команди це прикре фіаско наштовхувало на невеселі думки: чи не зарано ми повірили у те, що саме «Волинь» є чи не найочевиднішим фаворитом у боротьбі за одну з трьох путівок в УПЛ?

Результати 20–го туру: «Миколаїв» — «Прикарпаття» — 5:1; «Інгулець» — «Гірник–Спорт» — 2:1; «Кремінь» — «Минай» — 1:0; «Оболонь–Бровар» — «Авангард» — 1:1; «Металіст 1925» — «Металург» — 2:0; «Балкани» — «Черкащина» — 1:0; «Чорноморець» — «Волинь» — 5:2; матч «Рух» — «Агробізнес» перенесений на 7 липня.

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 21–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Оболонь–Бровар» (Київ) – 1:0 (Денис Кожанов, 38 хв.)

30 червня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя Віталій Романов (Дніпро).

Після приниження в Одесі від «Волині» чекали реабілітації на рідному «Авангарді». Хоча суперник був із дуже непростих — перед очним протистоянням і «хрестоносці», і «броварі» мали по 38 очок.

На щастя, все склалося для волинян добре. Результат матчу визначила стрімка контратака «червоно–білих» ближче до завершення першого тайму. Ростислав Волошинович вивів на ворота Дениса Кожанова, а 33–річний форвард «Волині» вправно розібрався із голкіпером гостей Назарієм Федорівським. Для нападника «хрестоносців» цей гол став 13–м у першості.

Завдяки цим трьом очкам «Волинь» повернулася в трійку лідерів і поступається «Металісту 1925» та «Інгульцю» лише за додатковими показниками.

Результати 21–го туру: «Миколаїв» — «Рух» — 1:1; «Авангард» — «Кремінь» — 1:0; «Металург» — «Агробізнес» — 1:3; «Гірник–Спорт» — «Балкани» — 4:0; «Черкащина» — «Металіст 1925» — 1:4; «Минай» — «Інгулець» — 1:1; «Прикарпаття» — «Чорноморець» — 0:1; «Волинь» — «Оболонь–Бровар» — 1:0.