Чи болять йому твої сльози? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Чи болять йому твої сльози?

Люблячий чоловік не буде спокійно дивитися, як ви плачете.

Фото із сайту lifehacker.website.

Чи болять йому твої сльози?

Шпаргалка для двох Жінки – це такі створіння, яким скажи «Я тебе кохаю» і повторюй це сто разів на день, а вони все одно хочуть це перевірити. Власне, представницям прекрасної статі це запитання не дає спокою ані вдень, ані вночі, і орієнтуватися лиш на слова я б не радила. В такій справі вчинки промовистіші

Але є одна очевидна ознака, яка наявна майже у всіх чоловіків, котрі дійсно кохають свою жінку. І це постійно проявляється у їхньому ставленні до неї. Відповідь проста: якщо чоловік вас кохає – він буде вас берегти. І все, у цьому весь секрет.

Тож якщо вас мучить запитання «А чи любить він мене взагалі?» – погляньте на його поведінку щодо вас. Чи допомагає він вам із хатніми обов’язками, чи дозволяє вам носити важкі сумки з магазину чи ні, чи перевіряє, щоб ви були нагодовані й тепло одягнені, щоб були здоровими й не перепрацьовували на роботі, щоб самі не йшли пізно ввечері додому, бо він не хоче, щоб вам щось загрожувало? Він заступається за вас, коли вас хтось ображає, чи просто залишається осторонь?

Чи може ваш чоловік спокійно дивитись, як ви плачете, чи спішить вас заспокоїти? Він втішить вас, бо ваші сльози йому теж болять. Чи береже вас від всього поганого, від душевних мук? Чи важливе для нього те, як ви почуваєтесь?

Якщо чоловік вас кохає – він буде вас берегти. І все, в цьому весь секрет.

Якщо відповідь «так» і якщо ви для нього – маленька кохана дівчинка, яку він зустрічає з роботи, підвозить на авто і якою опікується, будьте певні: він вас справді кохає і леліє, як зіницю ока. Коли ж його поведінка свідчить про протилежне – варто замислитися…

Тільки запам’ятайте, що дбайливе ставлення чоловіка мусить проявлятися не просто на словах, а й у вчинках. Так він вкладає у вас себе – емоційно, фізично, матеріально. Він таким чином робить зусилля, віддає себе, щоб вас зробити щасливою. А щаслива ви – щасливий і він. Усе дуже просто.

Якщо ж тільки ви самі постійно думаєте про те, як зробити життя вашого чоловіка ще більш комфортним і щасливим, а він натомість про ваше щастя навіть не замислюється – важко сказати, чи любить він вас.

Звичайно, не менш важливо, щоб чоловік знаходив для вас час і приділяв вам увагу. Щоб, наприклад, хотів якось розвеселити, коли у вас поганий настрій. Щоб намагався бути найкращим для вас. Ось я, приміром, особисто знаю випадки, коли чоловіки так закохувалися, що починали робити те, чого ніколи до цього не робили й що для них не притаманне.

Вони стали писати вірші або співали пісні під вікнами, влаштовували романтичні вечері у незвичайних місцях. Дарували оберемками улюблені квіти тій жінці, яка полонила їхнє серце і думки. Тобто, любов змінювала цих чоловіків на краще, і найголовніше – вони самі хотіли змінюватися і робити щось приємне для коханої, адже їм це також було приємно.

Як підсумок: ознакою справжніх почуттів чоловіка до вас є його дбайливе і гарне ставлення. І це справді так, хто б там що не казав. Повірте мені на слово! І запам’ятайте це! Всім бажаю всього найкращого!

Вікторія КІРСТА, практикуючий психолог

Читайте також: У Москві «пакують» в автозаки журналістів, які наважилися протестувати.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.