Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Церква для росіян – то зброя. Як і мова

Церква – то російська зброя. російська культура і мова – то також російська зброя. Бо змушує споживати російську інформацію.

Фото ілюстративне.

Церква для росіян – то зброя. Як і мова

Бо змушує споживати російську інформацію

В росії палає через те, що Православна церква України перейшла на нормальний календар. Ну натурально палає. Навіть вусатий рот путіна, пєсков, назвав це вакханалією. Ще одне підтвердження, що то було правильне рішення.

Але ж який парадокс.

російська церква живе за застарілим календарем, який показує неправильний час. Ну ось тупо неправильний – і вони самі про це знають. Це як носити годинник, який показує неточний час.

Це ж не про ідеологію. Це про математику. Математика у будь-якій частині світу, навіть у Сибіру, залишається математикою. І математика каже, що весь світ живе за правильним, точним календарем. А «рускій релігійний мір» – за неправильним. І коли хтось каже: «Ну ні, ми не будемо більше вдавати, що Земля пласка», – здіймають галас і кричать, що то всесвітня зрада. Не хочуть відпускати Україну зі свого задзеркалля.

Парадокс. Ще до перевороту 1917 року вся російська імперія жила у цьому «іншому світі». Зі своїм календарем. У Парижі вже було 1 січня, а в Петербурзі ще середина грудня. І більшовики перевели світський годинник, але не потурбувались про церковний.

Але от та сама російська церква вперлась, як барани, і не визнає помилковості. Каже, напевно, що то у всьому світі час минає не так, як у росії. Бо росія ж – окрема цивілізація. І там інший плин часу. В принципі, ми це бачимо.

Але от та сама російська церква вперлась, як барани, і не визнає помилковості. Каже, напевно, що то у всьому світі час минає не так, як у росії. Бо росія ж – окрема цивілізація. І там інший плин часу. В принципі, ми це бачимо.

Вони постійно повертаються у часі назад. Хочуть повернути минуле. 

І, напевно, просто не можуть визнати, що Захід і тут правий. Не можуть визнати, що 2+2=4. Ну бо так кажуть на клятому Заході. Де, як нещодавно заявив голова російської розвідки наришкін (той, у кого колінця тряслися), «в своей гордыне западные тоталитарно-либеральные режимы во главе с Соединенными Штатами в последнее время зашли так далеко, что покушаются на само человеческое естество. Де-факто они хотят уничтожить в человеке все человеческое, превратить его из свободного существа в полностью управляемую трансгуманистическую химеру». От реально так і заявив голова розвідки. А він же має точно знати. Розвідка ж.

Коротше, хто визнає математику і буде святкувати Різдво 25 грудня, той уже став на шлях перетворення на керовану трансгуманічну химеру. Що б воно таке не було.

Чому вони включили хейт? Бо церква для них – то зброя. Як і мова. І вони розуміють, що коли українці будуть святкувати релігійні свята у нормальні дати, разом з усім світом, то це ще більше зменшить вплив росії в Україні.

Тому вони щосили опирались появі Православної церкви України. Тому зараз верещать від безсилля, бачачи, як втрачають вплив московські попи в Україні і як нова українська церква швидко мігрує на Захід. І буде формувати нові звички для українців. Це довга історія. Це не історія одного-двох років. Але це буде працювати.

Церква – то російська зброя. російська культура і мова – то також російська зброя. Бо змушує споживати російську інформацію. З російського інформаційного поля. З російськими наративами. Де навіть противники путіна, виїхавши з росії, впевнені, що «Петріоту» – капець» і «кинджали» збити неможливо». Ну бо тупо неможливо. І росіяни то знають. І знають, що навіть така формальна річ, як перехід на нормальний календар, ще далі віддаляє українців від російського світу. І наближає до цивілізації. І від цього у них палає.

Сергій ФУРСА, інвестиційний банкір, фінансовий експерт, публіцист, радіо- і телеведучий.

Читайте також: «Сьогодні Свята Трійця: як відзначити свято та що не можна робити».

Telegram Channel