Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Уродженка Брониці піснею воює за Україну

Благодійний тур Інна Зінчук розпочала з малої батьківщини.

Фото із сайту polissia.net.

Уродженка Брониці піснею воює за Україну

Нещодавно у Центрі культури та дозвілля міста Каменя-Каширського заслужена артистка естрадного мистецтва України Інна Зінчук (на фото) презентувала свою творчість

Доробок молодої співачки налічує близько сотні пісень, серед яких є відомі перлини світової класики, українські народні та естрадні твори. Родзинка репертуару вокалістки – її авторські ліричні композиції. Попри насиченість співочо-театрального життя, обдарована виконавиця не втрачає зв’язків з малою батьківщиною. Цього разу зустріч із земляками Інна Зінчук влаштувала публічно ще й із доброчинною метою – аби в рамках благодійного концертного туру зібрати кошти для Збройних сил України. За лаштунками вона розповіла, як вдається займатися творчістю та бути ефективною у волонтерстві під час боротьби українців з російською ордою.

– Навіть не припускала, що стану корисною у найважчі для всіх українців дні, використовуючи свою діяльність. Маю досить багато друзів і добрих знайомих, які за покликом душі пішли до війська, і саме їхні поради та настанови щодо можливості підтримки солдатів за допомогою творчості стали для мене стимулом змінити ставлення до сьогодення. Ми з командою організували концертний тур. Завдяки виступам нам вдається зібрати кошти, аби придбати для наших захисників необхідне на фронті спорядження, часто дороговартісне обладнання. У концертній програмі поєдную патріотичний репертуар із відомими класичними творами, експериментую із виконанням зарубіжних композицій. Нові авторські пісні військової тематики якраз у процесі створення, – розповіла співачка.

Після гостинного прийому у Камені-Каширському в рамках благодійного туру співачка мала відвідати Трускавець. Не виключає можливості відновити гастролі за кордоном, де на концертах Інну Зінчук з її авторськими композиціями ще до війни радо зустрічала українська діаспора.

Леся МІНІБАЄВА.

Telegram Channel