Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Не скиглить, а каже, що є проблема. Або ще раз про статтю Залужного

Валерій Залужний.

Волинь-нова

Не скиглить, а каже, що є проблема. Або ще раз про статтю Залужного

Щось народ почав тужити від статті Залужного. Але Головнокомандувач просто описав факти. Які всі і так бачили. І якщо ви сподівались на диво, а Залужний лишень написав, що див не буває, то вся справа у ваших очікуваннях

До того ж це постійний стиль Залужного. У кожному своєму дописі він воліє бути консерватором. Фокусуватися на проблемах. Говорити про ризики. Ну і не обіцяти Перемогу за 2−3 тижні.

Залужний знову став тим самим дорослим у кімнаті. Причому він не тільки описав ситуацію максимально чесно і детально, професійною мовою, але і вказав, що треба робити. Тобто він не скиглить.

Він каже, що є проблема. А у цієї проблеми є рішення. І вказує напрямок. Причому ця стаття писалася не для внутрішнього споживача. Це адресувалось нашим західним партнерам. Вказуючи напрямок тієї допомоги, на яку ми розраховуємо. І яка потрібна, щоб західний світ переміг. І щоб не настало вічної втоми від війни.

Тому якщо ви живете у дорослому світі, то не варто переживати через статтю Залужного. Він виходить у публічний простір дуже не часто. І робить це не для того, щоб вказати на очевидні речі. А для того, щоб комунікувати задля вирішення проблеми. Інше питання, чи здатен Захід дати нам те, що потрібно. Але поки ми не попросимо, ми не дізнаємось. І якщо не просити, то ми точно не отримаємо того, що нас може наблизити до Перемоги. А там республіканці якраз у Конгресі питали, що треба для Перемоги. Хотіли почути це, щоб голосувати за допомогу для України. От вам і відповідь. От вам і стратегія.

А ще він визнав помилки. Це прямо схоже на диво для українських дописувачів. Залужний чесно визнав, що його оцінка адекватності росії виявилась занадто адекватною. Знов-таки, ми всі так плюс-мінус помилялися.

Тому див не буває. Є важка робота. Без гарантованого результату. Бо супротивник також сильний. І треба мати реалістичні очікування. Бо та туга, та втома, яка зараз є в Україні, стала результатом в тому числі нереалістичних очікувань, які були весною.

А якщо ви хочете дива, то для вас є програма кандидата в президенти Арестовича. Кожному – своє чтиво.

Сергій ФУРСА, блогер, інвестиційний аналітик Dragon Capital.

Telegram Channel