![Зібрані на ремонт церкви гроші громада передала ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/cj/ki63c7-hogepaqf2l54emsqeccsqpvvjlbmlcj3.jpg)
Настоятель храму Святого архистратига Михаїла ПЦУ в Білозірці Олексій Філюк передає кошти.
Зібрані на ремонт церкви гроші громада передала ЗСУ
На Тернопільщині жителі села Білозірка віддали церковні 100 000 гривень на закупівлю FPV-дронів для війська
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/6h/jxwhtj-0x0-1538x2048-gtcvzzvonwr72dip2sp5ioepw3q6h6hd.jpg)
Цю суму люди зібрали для ремонту місцевої церкви Святого архистратига Михаїла, жертвуючи кошти протягом року, але спільно вирішили передати їх в українське військо. Селяни запевняють, що з ремонтом церкви можна зачекати, а допомога військовим на фронті необхідна терміново.
Гроші на ЗСУ передав відомий на Тернопільщині священник, блогер, намісник храму в Білозірці Олексій Філюк. 100 тисяч гривень віддали відомій на Лановеччині волонтерці Богдані Барві. «Люди творять неймовірні дива, коли їх світлих і зболених сердець торкається воістину Божа рука. Церква завжди займала провідне місце в житті багатьох. Парафіяни, які довгий період збирали кошти на ремонт храму в селі Білозірка, вирішують укотре підтримати військових на передовій і передати ці гроші на закупівлю дронів», – зазначила волонтерка.
Церква Святого архистратига Михаїла у селі Білозірка Лановецької громади (на фото) належить Православній церкві України і є пам’яткою архітектури місцевого значення. Храм збудували 1909 року.
Василь КІТ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)