Новорічні свята у Луцьку з 4G - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Новорічні свята у Луцьку з 4G

Сміливо переключайте свої смартфони у 4G-режим та насолоджуйтесь дійсно швидкісним мобільним інтернетом.

Волинь-нова

Новорічні свята у Луцьку з 4G

До Різдва і Нового року найбільший український оператор мобільного зв’язку – компанія «Київстар» – вирішила порадувати своїх абонентів, подарувавши їм можливість необмежено користуватися послугою передачі даних у мережі четвертого покоління

Акція «Безлімітний 4G до свят» – прекрасна нагода відкрити для себе новий стандарт зв’язку і дізнатися про його основні відмінності та можливості, застосувавши їх на практиці. З 
3 грудня 2018 року по 14 січня 2019-го всі абоненти компанії «Київстар» зможуть скористатися без­лімітним мобільним інтернетом у 4G-мережі без будь-якої додаткової плати.

Ця пропозиція дійсна для всіх абонентів, незалежно від умов їхніх тарифних планів і способу підключення – і для контрактних, і для абонентів передплаченого мобільного зв’язку. Для того, щоб скористатися Новорічною пропозицією від «Київстар», лучанам потрібно мати смартфон з 4G-модулем і USIM карткою; перебувати в зоні дії 4G-мережі оператора і зберігати позитивний баланс абонентського рахунку.

4G-зв’язок – набагато швидший і стабільніший за мобільний зв’язок третього покоління. Він здатний підтримувати в десятки разів більше одночасно активних пристроїв і може легко позмагатися з технологією Wi-Fi.
Сьогодні мобільний зв’язок четвертого покоління працює майже у всіх великих містах України і доступний для більш ніж 50% населення країни.  

4G-зв’язок змінює життя
Почавши працювати в 4G-мережі, лучани передусім забудуть про безглузде очікування під час завантаження сайтів або додатків – більше не потрібно буде думати, чим би зайнятися у цей час. Адже швидкість у мережі 4G вища, ніж у найсучасніших мережах третього покоління, і може досягати 700 Мбіт/с.

А це означає, що мешканці Луцька можуть швидко обмінюватися «важким» контентом прямо з телефону, користуватися сервісами онлайн-ТБ у HD-якості і дивитися відео, просто підключивши свій смартфон до телевізора. Скрізь, де є покриття 4G-мережі, мобільний інтернет може дати фору Wi-Fi сигналу. А в невеликих містах, де фіксований інтернет не досить добре розвинений, смартфон, що підтримує четверте покоління мобільного зв’язку, можна застосовувати як заміну модема – причому без жодної втрати продуктивності.

4G-зв’язок – набагато швидший і стабільніший за мобільний зв’язок третього покоління.

Користуватися мобільним зв’язком дуже зручно. Наприклад, якщо ви не знаєте, який подарунок вибрати до Нового року, чи купувати нову сукню або черевики – просто порадьтеся з родиною чи друзями. Завдяки 4G-зв’язку це можна зробити за допомогою відеотрансляції, не виходячи з магазину.

Якщо ваші друзі пропонують вам влаштувати вечірку з дискотекою або караоке – не потрібно чекати, сміливо завантажуйте аудіоальбоми на свій смартфон. Хочете поспілкуватися з батьками чи друзями, що проживають в іншій країні? Починайте відеоконференцію – просто зателефонуйте їм і покажіть, як змінився Луцьк напередодні Нового року!

Ще одним позитивним моментом 4G-зв’язку можна відзначити суттєву пропускну здатність – у 10 разів вищу, якщо порівнювати з 3G. А це означає, що швидкість з’єднання не зміниться і сигнал не пропаде навіть під час відеотрансляцій великих заходів. Після запуску 4G лучанам більше не доводиться чекати закінчення футбольного матчу – хвалитися фотографіями і відео можна не відволікаючись від самої події.

Також варто згадати, що у стандарті зв’язку 4G затримка передачі пакетів даних в 2,5 раза менша, ніж у мережах 3G. Це означає, що з 4G Луцьк нарешті зможе стати справжнім Smart City (технологія «розумного міста»), використовуючи такі можливості, як M2M (машинний зв’язок), IoT (штучний інтелект), e-Government (електронне урядування), e-Health (онлайн-медицина) та багато інших.

Тож сміливо переключайте свої смартфони у 4G-режим та насолоджуйтесь  дійсно швидкісним мобільним інтернетом. Це дасть змогу споживати високоякісний контент без будь-яких затримок під час завантаження навіть  у  місцях великого скупчення людей. 

Олег СЕРГІЙЧУК