Юлія Тимошенко: «Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося...»* - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Юлія Тимошенко: «Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося...»*

Волинь-нова

Юлія Тимошенко: «Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося...»*

Зі святами вас, шановні волиняни!

Дорогі українці!

Наближається Новий рік та світле Різдво Христове. Цієї пори ми, як у дитинстві, чекаємо відчуття щастя та прийдешнього дива… Щось має відбутися: хороше і несподіване, те, чого завжди хотілося…

Адже всі прикрощі й негаразди лишаються у минулому, непростому році, а попереду в нас – лише світла дорога, удача й успіх.
І хай ми подекуди й самі не дуже віримо у власні сподівання, вони все одно дуже важливі. Вміти бажати – це ціле мистецтво. Бо активне бажання дає ту величезну і невпинну колективну енергію, що згодом втілюється в результат.

Хай не буде війни, хай прийде мир на українську землю, хай ми будемо жити в достатку, хай буде любов у родинах, хай ростуть і навчаються наші діти, хай здорові будуть батьки… Ми не просимо нездійсненного. Нам усього лиш хочеться жити достойно у своєму власному домі.
Хай втомлена, змучена й зморена наша рідна Україна заживе так, як і належить працьовитому, заможному краю.  
Ми на це заслуговуємо. Народ, який вистояв у найскладніші часи і в найважчу пору. Народ, який не зламався, не здався, не опустив рук. Народ, який зберіг себе і свою країну попри всі виклики історії – це великий народ. Це народ, що має право на щастя!

Народ, який зберіг себе і свою країну попри всі виклики історії – це великий народ. Це народ, що має право на щастя! 

Дорогі мої! Я бажаю вам щастя у новому році! Хай збуваються заповітні мрії! Хай любов, добро та достаток прийдуть у кожен дім, у кожну родину. Хай буде багатим ваш новорічний і різдвяний стіл. Хай все буде добре!
Зі святами вас,
шановні волиняни!
З Різдвом Христовим!
З Новим роком!
З повагою
Юлія ТИМОШЕНКО.