Курси НБУ $ 39.47 € 42.18
Гетьте, думи, ви хмари осінні —  у «Волині» пора перемог! (відео)

Голкіпер «Руху» Роман Мисак старався з усіх сил, проте тричі мусив-таки виймати м’яч із сітки власних воріт.

Фото fcvolyn.net.

Гетьте, думи, ви хмари осінні — у «Волині» пора перемог! (відео)

Лучани — як та прудка білочка: розкусюють суперників, неначе горішки, і вже видираються мало не на самісіньку верхівку турнірної таблиці!

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 17-й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Рух» (Львів) – 3:2 (1:0 – Анатолій Ульянов, 5 хв.;  1:1 – Данііл Кондраков, 30 хв.; 2:1 – Василь Курко, 66 хв.; 3:1 – Денис Кожанов, 70 хв.; 3:2 – Юрій Копина, 86 хв.)

9 листопада. Луцьк. Стадіон «Авангард». 2050 глядачів. Головний суддя Іван Бондар (Київ).

«Волинь»: Владислав Леванідов, Міха Горопевшек, Тарас Михалик, Анатолій Ульянов, Олександр Климець, Артур Рябов, Амбросій Чачуа, Василь Курко, Младен Бартуловіч (Назар Мельничук, 90+3 хв.), Денис Кожанов (Ростислав Волошинович, 82 хв.), Сіаваш Хагназарі (Ігор Карпенко, 84 хв.). Головний тренер Андрій Тлумак.

«Жовто–чорні» їхали на «західноукраїнське дербі» в статусі потенційного лідера, адже до цього туру команда зі Львова втратила найменшу кількість очок з-поміж усіх учасників першості. Але ж хіба «червоно–білі» не козаки, і хіба це не вони підійшли до цього поєдинку, маючи шестиматчеву переможну серію?!

І вже на п’ятій хвилині 21-річний центральний захисник «Волині» Анатолій Ульянов ударом головою виводить свою команду вперед!

Сіаваш Хагназарі віддає п’ятою пас-цукерочку на Дениса Кожанова, і той забиває 11-й гол у нинішній першості!

Щоправда, на 30-й хвилині найкращий бомбардир у складі «Руху» Данііл Кондраков (той самий, що забив нам і в поєдинку першого кола у Львові!) рахунок зрівнює. Проте майже відразу після цього гості лишаються в меншості. За грубий фол проти Дениса Кожанова «червону» одержує корінний лучанин та вихованець «Волині» Роман Никитюк.

Та ще до перерви склади команд урівнялися: другого «гірчичника» побачив перед собою наш Міха Горопевшек. Знову схилити шальки терезів на свою користь господарям вдалося вже у середині другого тайму. Спочатку Василь Курко скористався пасом того ж таки Анатолія Ульянова і вивів свою команду вперед. А за якихось чотири хвилини Сіаваш Хагназарі віддає п’ятою пас-цукерочку на Дениса Кожанова, і той забиває 11-й гол у нинішній першості – 3:1!

Щоправда, під завісу поєдинку Юрій Копина — після подачі кутового і не надто вдалої гри голкіпера лучан Владислава Леванідова – один м’яч таки відквитав. Тож підсумкові 3:2 і вже сьома поспіль перемога «Волині»!

До речі, це вже третя домашня звитяга «Волині» у нинішній першості з рахунком 3:2 (битими з Луцька раніше їхали «Прикарпаття» та «Чорноморець»). Були й дві виїзні поразки 2:3 (від «Авангарда» та «Миколаєва»). Не дивно, що з такою результативністю «Волинь» упевнено лідирує за кількістю забитих м’ячів — уже маємо їх аж 34. Проте й пропустили ми найбільше з-поміж команд першої вісімки — 22. Одним словом, і самі забиваємо, і суперникам даємо…

Хай там як, це вже сьома поспіль перемога «Волині» — і ми вже треті в турнірній таблиці (за підсумками туру обійдено не лише «Рух», а й «Інгулець»)!

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Дуже приємно говорити одні й ті самі слова після кожного матчу: всю Волинь, і нас, і вас — з перемогою! Дуже хороша гра була, можна сказати, з одного та іншого боку, обидві команди лідируючого рангу. Я думаю, такі ігри, мабуть, і Прем’єр–ліга чекає, як і глядачі, тому, якщо так буде далі, то ці дві команди заслуговують бути там.
Ключовим стало наше бажання — ми дуже хотіли, ми дотерпіли, ми вичікували і досягли результату. Всі без винятку  футболісти сьогодні молодці! Не можу нікого  виділяти,  всім респект, респект, респект!».

Далі — 16 листопада — виїзний поєдинок із тим таки вже лупленим у Луцьку «Прикарпаттям». Початок зустрічі о 15.00.

Результати всіх матчів 17-го туру: «Металіст 1925» — «Балкани» — 1:0; «Металург» — «Кремінь» — 2:1; «Агробізнес» — «Інгулець» — 2:1; «Гірник–Спорт» — «Чорноморець» — 3:0; «Минай» — «Миколаїв» — 2:0; «Авангард» — «Прикарпаття» — 2:0; «Волинь» — «Рух» — 3:2; «Черкащина» — «Оболонь–Бровар» — 1:2.