«Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
«Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна»

«Для Дуди важливо не тільки, «щоб вулиця була заасфальтована», для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі».

Фото Миколи ТИМЧЕНКА.

«Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна»

Так заявив про запланований візит Президента Володимира Зеленського до Ізраїлю народний депутат від партії «Європейська солідарність» Володимир В’ятрович (на фото)

«Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту в Ізраїлі 22 – 23 січня. Попри те, що йому там навіть слова не дадуть, хоча, як зауважує сам Зеленський, «кожен четвертий з євреїв, що загинули під час Голокосту, був українцем». Зате дадуть слово Путіну – керівнику держави-агресора, яка вбиває українців і окупувала наші території. Керівнику держави – правонаступниці СРСР і шанувальнику Сталіна, який разом із Гітлером розпочав Другу світову війну. Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна, і він на цю роль погодився.

Йому там навіть слова не дадуть...

Такий формат запрошення Президента України ізраїльською стороною, яка дедалі більше заграє з Москвою, – приниження нашої держави, зневага до пам’яті мільйонів українських євреїв – жертв Голокосту і внеску українського народу в перемогу над нацизмом.

Поведінка Зеленського разюче відрізняється від дій президента сусідньої Польщі Анджея Дуди, який публічно відмовився їхати до Єрусалиму саме через такий формат запрошення. Тому що для Дуди важливо не тільки, «щоб вулиця була заасфальтована», для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі».