Угорщина поскаржилася Зеленському, що захлинається в карпатському смітті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37
Угорщина поскаржилася Зеленському, що захлинається  в карпатському смітті

Сміття – стаття українського «експорту» на Захід, за яку соромно.

Фото pmg.ua.

Угорщина поскаржилася Зеленському, що захлинається в карпатському смітті

Глава цієї держави Янош Адер у листі до українського Президента закликав вирішити ситуацію із забрудненням річки Тиси, оскільки її води несуть купи непотребу на угорську територію

«Наші машини (спеціальне обладнання для очищення річки. — Ред.) вже не в змозі впоратися з обсягом сміття, яке надходить у нестримній кількості», — заявив Адер, підкресливши, що така ситуація «не гідна європейських стандартів». Як зазначає угорський президент, основна причина забруднення полягає в тому, що населення скидає свої відходи в заплави річок. Тиса, одна з найголовніших річок у Східній Європі, протікає через Угорщину і Сербію, де впадає в Дунай.

Як зазначає угорський президент, основна причина забруднення полягає в тому, що населення скидає свої відходи в заплави річок.

Аналогічний лист щодо ріки Сомеш Адер надіслав президентові Румунії Клаусу Йоганнісу. Жителі цієї країни, видно, теж не завжди користуються сміттєзвалищами, а викидають непотріб, де їм хочеться.

Галина КРЕЩУК.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.