Працює безвідмовно:  якщо Оринчак  забиває —  «Волинь» виграє

Оце так!

Фото novostipmr.com

Працює безвідмовно: якщо Оринчак забиває — «Волинь» виграє

Тим часом «Верес» на останніх секундах вигризає чергові три очки й надалі залишається найочевиднішим претендентом на путівку в УПЛ

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 21–й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Кристал» (Херсон) – 2:0 (1:0 – Богдан Оринчак, 31 хв.; 2:0 – Сіаваш Хагназарі, 63 хв., з пенальті).

10 квітня. Луцьк. Стадіон «Авангард». 1200 глядачів. Головний суддя Степан Лапко (Львів).

«Волинь» здолала в Луцьку аутсайдера першості херсонський «Кристал» й переможно перервала серію із двох безгольових нічиїх.

Господарів поля в першому таймі вивів уперед Богдан Оринчак, який забив уже шостий гол у сезоні. Цікаво, що всі п’ять поєдинків, у яких відзначався Богдан (одного разу він оформив дубль), завершувалися перемогою «червоно–білих»!

А після перерви перевагу «Волині» подвоїв з пенальті Сіаваш Хагназарі.

Здобуті три очки дали змогу підопічним Василя Сачка скоротити відставання від «Агробізнеса» та «Металіста 1925», які свої поєдинки звели унічию. Якраз із харків’янами «Волинь» зіграє на виїзді у суботу, 17 квітня. Початок зустрічі о 19.00.

«Верес» (Рівне) – «ВПК–Агро» (Шевченківка) – 1:0 (Роман Гончаренко, 90+5 хв.)

10 квітня. Млинів. Стадіон «Колос». 350 глядачів. Головний суддя Євген Цибулько (Черкащина).

Підопічні Юрія Вірта були дуже близькими до втрати очок, проте удар зі штрафного у виконанні центрального захисника Романа Гончаренка на 90+5 хвилині поєдинку таки приніс «Вересу» перемогу.

До речі, на доданих хвилинах домашнього поєдинку із житомирським «Поліссям» вирвав перемогу й «Чорноморець». Тож рівняни та одесити продовжують впевнено лідирувати в турнірній таблиці.

Уже завтра, 16 квітня, «Верес» зустрінеться у Львові з тернопільською «Нивою». Початок зустрічі о 16.00.

Результати 21–го туру: «Авангард» — «Агробізнес» — 1:1; «Оболонь» — «Нива» — 2:1; «Верес» — «ВПК–Агро» — 1:0; «Альянс» — «Металіст 1925» — 0:0; «Гірник–Спорт» — «Миколаїв» — 0:3; «Прикарпаття» — «Кремінь» — 1:0; «Волинь» — «Кристал» — 2:0; «Чорноморець» — «Полісся» — 2:1.

У гонці бомбардирів лідирують Руслан Черненко («Агробізнес») — 10 голів (8 — з пенальті), Юрій Батюшин («Гірник–Спорт»/«Металіст 1925») — 9 (5).