Батьки просять зарплату вчителям: у волинському селі скандал через закриття школи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Батьки просять зарплату вчителям: у волинському селі скандал через закриття школи

Очільник громади пояснює, що ця школа за законом не має права на існування.

Фото 12 каналу.

Батьки просять зарплату вчителям: у волинському селі скандал через закриття школи

У Стеблях, що на Ковельщині, лише 13 учнів, роботу навчального закладу призупинили

Як альтернативу для дітей обрали школу у Скулині. Але батьки категорично проти. Запевняють, що діти хочуть іти в Уховецьк.

Батьки ж і надалі готові підтримувати роботу Стеблівської школи — просять лише дати зарплати працівникам, яких тут троє: дві вчительки і техпрацівниця.

Очільник громади Віталій Кашик каже, що таку ідею подавав на розгляд депутатам, втім рішення не підтримали. Відповідно єдиний можливий варіант — Скулин.

Організацію доїзду дітей, запевняє, бере на себе. Батьки ж і надалі готові підтримувати роботу Стеблівської школи — просять лише дати зарплати працівникам, яких тут троє: дві вчительки і техпрацівниця. Для перекусів облаштували приміщення, де діти їдять те, що приносять із дому. Очільник громади пояснює, що ця школа за законом не має права на існування, і вони не можуть її фінансувати з першого вересня. Однак жителі Стеблів налаштовані рішуче: обіцяють скаржитися до суду.

Читайте також: На Волині восьмеро людей заразилися коронавірусом: 5 – у Луцькому районі

Ангеліна ГУЩИНА.