![«У дитинстві баба віником обмела»: 5 українських артисток, які ще не вийшли заміж (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/7o/deca57-xxyg4h7rfo322x56xb3filkmwim4b7ok.jpg)
35-річна телеведуча Леся Нікітюк втомилася відповідати на питання про заміжжя.
«У дитинстві баба віником обмела»: 5 українських артисток, які ще не вийшли заміж (Фото)
Жінки в сучасному суспільстві часто думають насамперед про кар’єру, а не про створення сім’ї
Винятком не стали й деякі представниці українського шоубізнесу, які є популярними й успішними, але досі незалежні
Зірка неодноразово повторює: дуже хоче сім’ю та відкрита до нових стосунків.
Зокрема, 33-річна акторка Ксенія Мішина жила разом із чоловіком, від якого народила сина Платона. Однак зізнавалася, що це були токсичні стосунки, а її екс навіть піднімав на неї руку. Згодом зірка серіалу «Кріпосна» взяла участь у «Холостячці». Намагалася побудувати стосунки з шоуменом Олександром Еллертом, якого й вибрала у фіналі реаліті. Але їхні стосунки також закінчилися, зазначає УНІАН.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/di/wjpiqz-0x0-516x643-lb364qoeuemg4g2qed2gazl5vrluadi6.png)
47-літня співачка Наталя Могилевська часто обирала сцену, а не романи. І лише недавно розповіла, що зустріла кохання. Але тримає в секреті ім’я обранця. Відомо лише те, що він військовий. Пара познайомилася під час волонтерства цього року.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/2u/46zpdy-503x56-1576x1182-pugzq2xwjghht5p6267tvr2ekbyg72un.jpg)
Фотомодель і виконавиця 37-річна Даша Астаф’єва мала декілька романів зі знаменитими й багатими чоловіками. Але заміжньою ще не була. Зараз вона у стосунках з чоловіком, якого поки що приховує від публіки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/b5/vqi7hb-48x0-513x384-efze6gayiuylhadbmn7qg7mj2npylb5m.jpg)
Артистка й ще одна героїня «Холостячки» 37-літня Злата Огнєвіч також рідко ділиться сокровенним. Вона якось розповідала, що чоловіки часто завдавали їй болю. У другому сезоні романтичного реаліті Огнєвіч казала, що мала роман і з одруженим чоловіком. Але зірка неодноразово повторює: дуже хоче сім’ю та відкрита до нових стосунків.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/nt/l4swvd-58x0-693x520-zidmx6mdrvtzqbb2le77rgbqxbvimnte.jpg)
35-річна телеведуча Леся Нікітюк втомилася відповідати на питання про заміжжя. Днями вона з гумором сказала, що в дитинстві баба обмела її віником. Тож це, за її словами, основна причина, чому не беруть заміж зірку. Водночас Нікітюк зізнавалася, що хоче стосунків і сімейного тепла. Чого ми їй щиро й бажаємо.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/7o/pwi742-0x0-900x900-xxyg4h7rfo322x56xb3filkmwim4b7ok.jpg)
Останні новини:
- За день до свого дня народження на фронті загинув воїн з Львівщини (Фото).
- Розповіли, чи мають право вручати повістки громадянам України, які перебувають за кордоном.
- Дехто в росії вже знає ім'я наступника Путіна — Данілов.
- Суд покарав ковельчанина, який запустив феєрверк.
- Сьогодні вночі військові об’єкти Ірану атакували безпілотники: прогриміли вибухи і спалахнули пожежі
- Ситуація на фронті на ранок 29 січня - Генштаб ЗСУ.
Усі новини російсько-української війни – тут.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)