Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
Що віщують зорі: гороскоп кохання-2023

Довіряєте зорям?

Фото із сайту ukr.net.

Що віщують зорі: гороскоп кохання-2023

Хочете – вірте, хочете – перевірте Енергія любові цього року набагато гармонійніша, ніж 2022-го. Важливим є те, що Водяний Кролик (Кіт) представляє жіночу стихію, тому почуття, романтика і кохання стануть головною рушійною силою всіх змін

Овен (21. 03. — 20. 04.)

Перша половина року насичена яскравими, щасливими подіями. Багато Овнів у цей період офіційно оформлять свої стосунки або зустрінуть ідеального партнера, з яким згодом створять сім'ю, передає ТСН.

Від середини літа і до кінця року – період соціальної активності, на особисте життя часу не вистачатиме, що ускладнюватиме можливість будувати взаємини. Тому скористайтеся сприятливим періодом, щоб навести лад у сфері кохання та психологічного комфорту.

У цей час ваша привабливість для представників протилежної статі значно посилиться, з'являться колишні партнери, люди з минулого, які вплинуть на справи, які плануєте на другу половину 2023-го.

Телець (21. 04. — 20. 05.)

На початку року обставини, що склалися, не дуже сприяють романтиці і коханню, бо постійно виникають перешкоди для зближення з об'єктом своєї пристрасті. Не варто засмучуватися – друга половина року буде яскравішою та принесе багато щасливих моментів, більшість проблем в особистих взаєминах зникнуть без сліду. Це сприятливий період для одруження чи початку спільного проживання, планування сім'ї.

Близнюки (21. 05. — 21. 06.)

До літа 2023-го – найкращий період для романтики, дій, спрямованих на покращення взаємин, побудови спільних планів на майбутнє. Не відкладайте на другу половину року серйозних розмов із партнером, з'ясовуйте те, що вас хвилює, і тоді особисте життя повністю задовольнятиме.
Влітку відбудуться важливі події, які вплинуть на любовні справи та партнерські взаємини. Одружені Близнюки пройдуть деякі випробування, тому якомога раніше займіться своїми стосунками, щоб їх зберегти.

Рак (22. 06. — 22. 07.)

Щасливий рік для романтики та сімейного життя – все задумане здійсниться, і в цьому допоможе кохана людина. Якщо її ще немає у вашому просторі, то незабаром з'явиться. Будуйте найсміливіші плани, шукайте свого ідеального партнера, працюйте над своїми взаєминами — вам усе вдасться.
Протягом 2023 року особисте життя вийде на абсолютно новий, якісніший рівень. Партнер готовий підтримувати ваші ініціативи та починання. Сприятливі тенденції перейдуть з вами і в 2024-й!

Лев (23. 07. — 23. 08.)

Відносно спокійний рік, окрім літнього періоду. У цей час ваша привабливість для представників протилежної статі значно посилиться, з'являться колишні партнери, люди з минулого, які вплинуть на справи, які плануєте на другу половину 2023-го.
Зверніть увагу на тих, хто поряд, на колегу по роботі чи ділового партнера. А може, той, кого ви вважали другом або просто знайомим, і є ваша доля. Прагнення до високих ідеалів заважають простому людському щастю.

Діва (24. 08. — 23. 09.)

Повільний розвиток взаємин на початку року може стати причиною поганого настрою, а також сумнівів у правильності вибору партнера. Але не засмучуйтеся передчасно – друга половина року сприятливіша для особистого життя, ніж перша.
Влітку обставини зміняться, романтика та кохання увірвуться у ваше життя. Діви, які прагнуть створити сім'ю, народити дітей, мати своє житло, з високою ймовірністю зможуть це зробити. Ймовірний шлюб із розрахунку.

Терези (24. 09. — 23. 10.)

Рік сприятливий для романтики, пошуку коханої людини. Допоможуть у цьому інтернет та поїздки за кордон. Активність у діловій сфері, контакти з іноземцями, громадська діяльність сприятимуть зустрічі з потенційним партнером. Будьте сміливішими, проявляйте ініціативу, виходьте в люди.
Якщо у вас є мета налагодити своє життя – це вдасться: ви зможете повернути стосунки з дорогою вам людиною.

Скорпіон (24.  10. — 22. 11.)

Складно знайти щастя у коханні, особливо з другої половини травня і до кінця року. Погіршується ситуація тим, що багато Скорпіонів самі провокують неприємності в цей період, шукають вади у своїх любовних стосунках і роздмухують їх до світових масштабів.
Сцени ревнощів, скандали на рівному місці, особливо влітку, можуть стати причиною розриву навіть найстабільніших взаємин. Стримуйте свої емоційні пориви, довіряйте коханій людині– і ви уникнете багатьох неприємностей.

Стрілець (23. 11. — 21. 12.)

Події весни та літа 2023-го надихають кардинально змінити своє життя. Триває період щасливого особистого везіння. Обставини складаються найкращим чином для вирішення житлових питань, переїзду, створення сім'ї або звільнення від взаємин, що обтяжують.

Восени можуть виникнути перші складнощі, аж до розставання. Працюйте над стосунками, сміливо домагайтеся уваги бажаного партнера – і жодні зовнішні негативні фактори не зможуть зруйнувати вашу сімейну гармонію.

Козеріг (22. 12. — 20. 01.)

Після напруженої весни 2023-го, розставань та конфліктів із партнером у другій половині року зможете досягнути гармонії у сфері кохання. Зверніть увагу на представників протилежної статі – напевно, серед них є людина, яка допоможе залікувати душевні рани.

Осінь – найсприятливіший період, у цей час усе складається так, як ви бажаєте, а любовні стосунки зроблять вас щасливою людиною.

Водолій (21. 01. — 20. 02.)

Непростий рік, час складного вибору, особливо влітку 2023 року. Давно усталені взаємини, шлюбний союз піддадуться серйозним випробуванням. Виникне багато хвилювань і тривожних думок через попередні стосунки.

До кінця року вдасться досягти визначеності, прояснити ситуацію та поліпшити взаємини з коханою та дорогою вам людиною. Можливо, обставини підштовхнуть до ухвалення спільного рішення узаконити ваші стосунки.

Риби (21. 02. — 20. 03.)

Перша половина року буде спокійною. У вас з'явиться можливість поліпшити свій зовнішній вигляд, проаналізувати попередні взаємини та підготувати себе до нового щасливого періоду в особистому житті.

Влітку чи восени може відбутися зустріч з ідеальним партнером, із яким у майбутньому офіційно оформите стосунки. Наявні взаємини значно поліпшаться. Поїздка за кордон виявиться доленосною і кардинально змінить ваше життя на краще.

Останні новини:

Усі новини російсько-української війни – тут.

Telegram Channel