Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Вдова захисника України народила двійню!

На виписку породіллі з пологового будинку прийшли діти, батьки, друзі, родина та побратими чоловіка.

Фото – Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитина».

Вдова захисника України народила двійню!

«Про вагітність дізналася після похорону чоловіка»

У Тернополі вдова захисника України Богдана Тленюка Світлана народила двійню – хлопчика і дівчинку. Діти з’явилися на світ у день народження загиблого чоловіка

Як розповіли «Українській правді. Життя» у Тернопільському обласному перинатальному центрі «Мати і дитина», символічним стало й те, що матір із дітьми виписали з пологового 24 лютого – у другу річницю повномасштабного вторгнення росіян в Україну.

«Цього понеділка на світ з’явилися хлопчик і дівчинка, які стали для їхньої мами великою розрадою і символом надії.

Ці дітки – наша незламна віра в Перемогу України над безжальним ворогом, у наше світле майбутнє і щасливе сьогодення, яке ми виборюємо десятиліттями. Ми обовʼязково переможемо!» – йдеться у дописі медзакладу.
На виписку породіллі з пологового будинку прийшли батьки, друзі, родина та побратими чоловіка. Усі вони є підтримкою та опорою для Світлани, додають медики.

Мені дуже шкода, що чоловік так і не дізнався про вагітність. Він із першого дня хотів дітей, але в нас не виходило.

Світлані Тленюк – 47 років. Звістку про те, що скоро стане батьком, її чоловік Богдан так і не почув. За словами жінки, про вагітність вона дізналася на третій день після його похорону.

«Мені дуже шкода, що чоловік так і не дізнався про вагітність. Він із першого дня хотів дітей, але в нас не виходило. Коли він прийшов у відпустку, я запропонувала екстракорпоральне запліднення. Дізналася, що в одній з клінік Тернополя для військових діє безкоштовна програма», – розповідала тоді в інтерв’ю «Суспільному» Світлана.

Подружжя прожило разом два з половиною роки. Від першого шлюбу Світлана мала двох синів. У липні минулого року її старший син Назар загинув на війні. Молодшому, Олексієві, зараз 15 років.

Ірина БУРА

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel