Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
У Луцьку проти ночі пані-каратистка ударом ноги зламала носа полісмену

А могли б за ріщенням суду ще й зобов’язати панянку дати майстер-клас із бойових мистецтв.

Фото із сайту ukr.net.

У Луцьку проти ночі пані-каратистка ударом ноги зламала носа полісмену

Обвинувачена Інеса Деркач свою вину у суді визнала й просила її суворо не карати

Як вказано у вироку Луцького міськрайонного суду від 29 лютого, 19 серпня 2023 року близько 23:00 поблизу магазину «Соняшник» в обласному центрі Волині обвинувачена нанесла старшому лейтенанту поліції Луцького РУП ГУНП у Волинській області удар ногою в обличчя, чим «спричинила тілесні ушкодження у вигляді параорбітальної гематоми та дрібного садна біля внутрішнього краю ока, перелому кісток спинки носа».

Крім того, через декілька хвилин в обвинуваченої виник конфлікт із жінкою, під час якого вона вдарила потерпілу ногою у пах і праве стегно.

Інеса Деркач свою вину визнала й просила її суворо не карати. Потерпілі зазначили, що жодних претензій до неї не мають і покладаються на рішення суду.

Ногою розбила ніс поліцейському, а також вдарила незнайомку в ногу та пах.

У вироку зазначили, що, оскільки жінка має шестирічну дитину, то їй не можуть призначити обмеження волі відповідно до ч. 3 ст. 61 ККУ (обмеження волі не застосовується до неповнолітніх, вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до чотирнадцяти років, до осіб, що досягли пенсійного віку, військовослужбовців строкової служби та до осіб з інвалідністю першої і другої груп).

Суддя В'ячеслав Покидюк визнав обвинувачену винною за ч.2. ст.345 ККУ (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та за ч. 1 ст. 126 ККУ (умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень).
Жінці призначили рік іспитового терміну. Як зазначає zaxid.net, рішення ще можна оскаржити в апеляційному суді.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel