Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
«Пропонують іноді лопатами викопувати у мерзлому ґрунті рубежі»

«За кожен день без надійних укріплень хлопці розплачуються своїми життями».

Фотоколаж із сайту obozrevatel.com.

«Пропонують іноді лопатами викопувати у мерзлому ґрунті рубежі»

Петро Порошенко купив партію бульдозерів та ескаваторів для будівництва фортифікацій

«Європейська Солідарність» ініціює створення у Верховній Раді Тимчасової слідчої комісії з питань будівництва фортифікаційних споруд.

Про це на брифінгу заявив лідер партії Петро Порошенко. Він також повідомив, що перенаправив частину коштів для ЗСУ на закупівлю землерийних машин, екскаваторів і бульдозерів, оскільки ситуація з оборонними спорудами вздовж лінії фронту – загрозлива.

«На цьому тижні парламент збирається на сесію. У порядок денний включена велика кількість абсолютно пустопорожніх питань. Я з колегами наполягаю на тому, щоб була поставлена постанова про створення ТСК по ситуації з фортифікаційними спорудами. Багатомісячні заспокійливі реляції про те, що споруди будуються, гроші виділяються… 

Пішов третій рік повномасштабного вторгнення. І це не просто свідчення журналістів, волонтерів, воїнів, депутатів від опозиції. Це – звіт про хід бойових дій», – констатує Петро Порошенко.

Захист воїна, Save Soldiers – це, в тому числі, надійні, добре заміновані в декілька ешелонів, на декількох рівнях фортифікаційні споруди.    

«Куди відійшли після важких боїв наші війська від Авдіївки? Чи було через 5–10–15 кілометрів побудовано потужну лінію фортифікаційних споруд у декілька ярусів, бетонні, із «зубами дракона», з мінами, де можуть надійно зайняти ці позиції, захиститись від ворога наші герої? Ні. Пропонують іноді лопатами викопувати у мерзлому ґрунті рубежі», – обурився Порошенко.

«Ми далі не збираємося з цього приводу мовчати. Парламент нарешті має почути від уряду, відповідно до Конституції, ситуацію з фінансуванням, організацією і забезпеченням будівництва», – вважає Порошенко. – Ми більше 2 місяців боролися за те, щоб розглянули і поставили на голосування Тимчасову слідчу комісію. А до цього ми купували за власні кошти бульдозери та екскаватори. Вони нові, надійні, частина з них – українського виробництва або складання...

Наша команда, волонтери були вимушені крім того, щоб допомагати ЗСУ зброєю, FPV-дронами, «Посейдонами», вантажівками, лазнями, ПАРМами, величезну частину коштів спрямувати на землерийну техніку. Захист воїна, Save Soldiers – це, в тому числі,  надійні, добре заміновані в декілька ешелонів, на декількох рівнях фортифікаційні споруди», – наголосив Петро Порошенко. 

Читайте також: Порошенко про потужну резолюцію ЄНП: це чіткий план підтримки України до перемоги.

Реклама Google

Telegram Channel