Покровський закликав голосувати за Тараса Шкітера - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.41 € 32.42
Покровський закликав голосувати за Тараса Шкітера

Андрій Покровський (ліворуч): «Віддаючи свій голос за Тараса Шкітера, ви даєте шанс Луцьку змінитися на краще».

Фото прес-служби ГР «СВІДОМІ».

Покровський закликав голосувати за Тараса Шкітера

Засновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Андрій Покровський переконаний, що кандидат у народні депутати від Луцька Тарас Шкітер буде гідним представником інтересів лучан у парламенті

Адже він не лише знає проблематику міста, а й може представити її на національному рівні задля вирішення. У цьому впевнені й інші учасники команди Громадянського Руху «СВІДОМІ», які теж підтримали кандидата.

«Ми переконані, що він гідно представлятиме в парламенті інтереси лучан. Від себе додам, що я знаю Тараса вже багато років і він зарекомендував себе як чесна і порядна людина, яка не лише орієнтується в проблемах, що турбують містян, а й знає, як їх можна вирішити та винести на національний рівень. Тому, віддаючи свій голос за Шкітера, ви даєте шанс Луцьку змінитися на краще», — закликав Андрій Покровський.

Я знаю Тараса вже багато років і він зарекомендував себе як чесна і порядна людина, яка не лише орієнтується в проблемах, що турбують містян, а й знає, як їх можна вирішити.

Водночас він пояснив, що попри очікування багатьох вирішив не балотуватися до парламенту, оскільки має обов’язок перед лучанами як депутат міської ради.

«Мушу всіх заспокоїти: я й надалі займатимуся політикою і робитиму все для розвитку міста. Свою кандидатуру на вибори я не подавав, бо вважаю, що ще не все зробив як депутат Луцької міської ради. Тому до кінця строку повноважень працюватиму у міській раді», — прокоментував Андрій Покровський.

Нагадаємо, що вибори до Верховної Ради України відбудуться вже 21 липня, у неділю. Тарас Шкітер балотується у 22 виборчому окрузі, тобто по місту Луцьку.

Євген КРАВЧЕНКО.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.