Київ і Донецьк — ​молодці серед овець, а перед Дніпром і Полтавою — ​самі вівці

Хоча Владиславові Супрязі лише 20, можна не сумніватися — про цей божевільний матч він неодмінно розповість своїм онукам.

Фото dt.ua.

«Динамо» втопилося у Дніпрі, а «Шахтар» — ​у Ворсклі

24 вересня 1998 року півзахисник сімферопольської «Таврії» Олексій Осіпов за рахунку 0:3 на користь «Динамо» тричі забив киянам у другому таймі і врятував для свого клубу нічию — ​3:3. На той момент Владислава Супряги не було навіть «у проєкті» — ​адже на світ він з’явився 15 січня 2000–го. Проте саме Супрязі вдалося повторити подвиг Осіпова і зробити другий в історії чемпіонатів України хет–трик у ворота «Динамо», та ще й принести СК «Дніпро–1» вольову перемогу. І це при тому, що Владислав вийшов на заміну на 63–й хвилині поєдинку…

Пікантності ситуації додає той факт, що Супряга є гравцем саме столичного клубу, а за дніпрян виступає на правах оренди (зрештою, якраз із СК «Дніпро–1» він і переїхав до Києва 2018–го). Прикметно, що кияни не домагалися заборони нападнику грати у цьому поєдинку (згадаймо традиційну в таких випадках практику донецького «Шахтаря»): чи не вірили аж у такий забивний потенціал молодого форварда — ​чи таки зробили вибір на користь чесної гри?

Пікантності ситуації додає той факт, що Супряга є гравцем саме столичного клубу, а за дніпрян виступає на правах оренди (зрештою, якраз із СК «Дніпро‑1» він і переїхав до Києва 2018-го).

Програвши, кияни поступилися другою сходинкою в турнірній таблиці «Зорі». Проте повернули її (принаймні на один день), першими зігравши матч наступного кола і перемігши «Колос» — ​2:0 (другий гол–красень у матчі на рахунку Віктора Циганкова!).

А ось відверто ніяка до зимової перерви «Ворскла» продовжує приємно дивувати. У 19–му турі полтавчани лише на 90+1 хвилині втратили нічию в поєдинку з «Динамо» — ​1:2. А вже у наступному турі завдали сенсаційної поразки «Шахтарю» — ​1:0. Прикметно, що обом грандам українського футболу забивав один і той самий гравець — ​добре відомий рівненським уболівальникам Руслан Степанюк, який виступав за «Верес» у 2016–2018 роках. До речі, до Полтави Руслан «добирався» із Рівного «транзитом» через казахський Талдикорган, де виступав за місцевий «Жетис» аж до січня нинішнього року.

Огляд матчу «Ворскла» — ​«Шахтар»:

Для «гірників» ця поразка стала «дебютною» у нинішній першості (загалом переможна серія «Шахтаря» становила 48 матчів!). Ну, а від команди Юрія Максимова ми тепер чекаємо нових звершень!

Результати 20–го туру УПЛ: СК «Дніпро–1» — ​«Динамо» — ​3:1; ФК «Львів» — ​ФК «Олександрія» — ​1:1; «Десна» — ​ФК «Маріуполь» — ​4:0; «Колос» — ​«Карпати» — ​2:1; «Зоря» — ​«Олімпік» — ​1:0; «Ворскла» — ​«Шахтар» — ​1:0.

Результат матчу 21–го туру: «Динамо» — ​«Колос» — ​2:0.