Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
Волосся не Мілоської, але Венери

Яка ж краса!

Фото rastenievod.com

Волосся не Мілоської, але Венери

Клумба на підвіконні Адіантум (на фото) — одна з найбільш відомих декоративних папоротей, яка широко культивується в оранжереях та легко вирощується в кімнатах. Друга назва цієї рослини дуже оригінальна: венерине волосся

Адіантум не любить прямого сонячного світла, йому комфортно в напівтіні, влітку добре почувається на вулиці.

Він надзвичайно швидко росте й легко подвоює свої розміри за сезон. Проте не варто допускати в приміщенні температури нижче +10°С. При +20°С і вище необхідно стежити, щоб ґрунт завжди був вологим, але не мокрим. Поставте вазон на тарілочку з галькою та водою або помістіть його в зовнішній контейнер із вологим торфом чи мохом. Щодня обприскуйте рослину відстояною водою кімнатної температури. Влітку поливайте 2 рази на тиждень, бажано дощовою водою, взимку можна рідше.

Папороть краще росте в ємкостях, злегка затісних для неї.

У теплу пору року кожні 14 днів підживлюйте половиною рекомендованої дози рідкого добрива. Адіантум садять або пересаджують наприкінці березня в суміш, що складається з рівних частин торфу, листяного перегною, піску і двох шматочків деревного вугілля, додається трохи добрива з кальцієм. Папороть краще росте в ємкостях, злегка затісних для неї.

Аби вазон мав гарний вигляд, видаляйте пошкоджені та дуже старі гілочки. Якщо адіантум сохне, зріжте його повністю і обприскуйте водою двічі на день. Незабаром з’являться нові пагони. Але, зверніть увагу, венерине волосся не слід переносити з кімнати в кімнату – для активного росту йому потрібно акліматизуватися в одному місці і там залишитися.

Джерело: sadgorod.in.ua

Реклама Google

Читайте також: Петро Порошенко поспілкувався з Андрієм Антоненком, якого відпустили під домашній арешт.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel